Воркшоп «Що таке коучинг та як він може допомогти громадським організаціям?»

Початок: 02.02.2022 о 15:00
Закінчення: 02.02.2022 о 16:30
Адреса: платформа ZOOM, Україна
Місце: онлайн

Завершено

для фб прямоктні (2)
Воркшоп «Що таке коучинг та як він може допомогти громадським організаціям?»

Шукаєте нових інструментів для розвитку вашої організації? Спробуйте коучинг. В межах спільного проєкту Pro Bono Club Ukraine та ICF Ukraine «Коучинг для громадського сектору» запрошуємо представників(ць) громадських організацій та соціальних підприємств на онлайн-воркшоп “Що таке коучинг та як він може допомогти громадським організаціям”. Воркшоп відбудеться в середу 2-го лютого о 15:00 в ZOOM. Реєструйтесь за посиланням.

Робота з коучем  - це потужний інструмент для особистісного розвитку. Однак, інструменти коучингу можна використовувати і для розвитку всієї організації. Саме про це розповімо в середу 2-го лютого о 15:00.

В програмі: 

  • Що таке коучинг?
  • Які нові компетенції потрібні керівникам та як їх здобути за допомогою коучингу?
  • Які виклики стоять перед керівниками організацій та як їх долати за допомогою коучингу?
  • Як застосувати коучинг в розвитку особистості лідера та підвищенні ефективності команд?
  • Яким є коучинговий процес та які є етапи коучингової взаємодії?

А також на вас чекає практична частина в формі групового міні-коучингу, де ви відразу зможете випробувати деякі інструменти. Тому обов’язково бути на зв’язку в ZOOM у відео або голосовому режимі. Реєструйтесь за посиланням.

Наші спікерки: Наталія Саприкіна та Ольга Дубова, представниці  ICF (INTERNATIONAL COACHING FEDERATION). 

Крім того після воркшопу учасники на конкурсній основі мають можливість отримати три безкоштовні коучингові сесії на тему «Стратегічний погляд на розвиток організації у 2022 році» з представниками ICF. Подавайтесь за посиланням.

Спікерки проводять вебінар на pro bono основі(інтелектуальне волонтерство задля суспільного блага). Саме тому представники та представниці громадського сектору можуть відвідати цей захід безкоштовно.

Про ICF

ICF (INTERNATIONAL COACHING FEDERATION) найбільша глобальна професійна спільнота коучів, яка нараховує понад 50 000 членів в 150 країнах, в тому числі понад 30 000 сертифікованих коучів

Своєю метою ICF бачить просування професії коуча через встановлення високих стандартів, проведення незалежного асесменту, побудова мережі підготовлених фахівців-коучів

ICF UKRAINE діє в Україні з травня 2017 року, має статус громадської організації

219 членів (січень 2022)

4-те за кількістю членів відділення ICF у Східній Європі (із 26 відділень у регіоні)