Воркшоп із розвитку публічного простору в Лисичанську

Початок: 27.01.2019 о 14:00
Закінчення: 27.01.2019 о 16:00
Адреса: вул. Сосюри, 356, Лисичанськ,
Місце: простір Holiday Club

Завершено

воркшоп
Воркшоп із розвитку публічного простору в Лисичанську

Лисичанськ!
У нас чудова новина для архітекторів, громадських активістів та усіх небайдужих. Беріть участь у воркшопі, покращуйте своє місто та вигравайте поїздку до Львова!

Запрошуємо вас на воркшоп із аналізу, розвитку та наповнення публічного простору. На заході ви матимете змогу створити об’єкт на водній станції у групах, захистити його та отримати приз – подорож до Львова всією командою.

Разом з вами працюватиме Богдана Бесчастна (Bogdana Beschastnaya) – архітекторка, урбаністка, спеціалістка в галузі комунікацій, викладачка в архітектурній школі “Arch4kids”, кураторка медіа-проекту “MediaTeenz”, кураторка архітектурної групи в ГО “Парк Наталка”, архітекторка навколишнього середовища в напрямку громадські простори в архітектурному бюро “Арх-інж”.

Оцінювати ідеї буде експертка Богдана Бесчастна та частинка команди “Місто-сад” – архітекторка Олена Орап та дизайнерка та урбаністка Даша Подольцева.

Для участі у воркшопі заповніть анкету за посиланням.

Проект «Все перетвориться на Місто-сад: від Маріуполя до Лисичанська» здійснюють ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Хто ми? «Місто-сад» – ініціатива, що створює публічні простори як платформу для формування активного громадянського суспільства, автори проекту відновлення парку «Шовковичний» у Слов’янську.

Контактна особа: Володимир Бурковець (Volodymyr Burkovets)
(063) 058 6309
Місце та час зустрічі: Holiday Club, 27 січня, 14.00.

Ми чекаємо на вас!
Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/2167546866839788/