Волонтери Будуємо Україну Разом відновлюють школу в Гостомелі

Початок: 28.01.2023
Закінчення: 12.02.2023
Адреса: вул. Кулішова, буд.14, Гостомель, Київська обл., Україна
Місце: Мостищенська філія ліцею №1
ГО “Будуємо Україну Разом”

Завершено

бур
Волонтери Будуємо Україну Разом відновлюють школу в Гостомелі

Громадська Організація «Будуємо Україну Разом» (БУР) шукає волонтерів для відбудовчого табору в Гостомелі, що на Київщині. Табір стартує 28 січня.

дошка

Мостищенська філія ліцею №1 – це початкова школа в Гостомелі, в якій до 24 лютого 2022 року навчалися 55 школярів. 

Під час російської окупації будівля зазнала суттєвих руйнувань. У школі був майже повністю знищений снарядами дах, вибиті вибуховою хвилею вікна та частково зруйновані стіни. 

Благодійний фонд ГУРТУМ взяв під опіку школу, аби вже наступного навчального року місцеві дітлахи змогли повернутися в рідні стіни школи. 

Команда волонтерів БУР за два таборові заїзди планує провести внутрішні роботи: облаштувати стіни, стелі та підлоги, встановити двері та освітлення.

Дати заїздів:

  • 28.02. – 04.02.
  • 05.02. – 12.02.

Приєднатися до БУР-табору можуть всі охочі віком від 18 років, які мають бажання допомагати. Для цього треба заповнити анкету за посиланням. 

Проживання, харчування та вартість доїзду (за наявності квитка) беруть на себе організатори.

«Будуємо Україну Разом»це громадська організація,  яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. 

БУР табір – це волонтерський табір в невеликих містах чи селах України, який з 2014 року залучає молодь до волонтерства. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, що цього потребують. БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого. 
Запрошуємо до творення змін!