Волонтерський нетворкінг на Рейтарській

Початок: 12.10.2023 о 18:30
Закінчення: 12.10.2023 о 21:30
Адреса: Рейтарська 37а, Київ, Київська, Україна
Місце: Будинок Київського повітового земства
Офіс Дій

Завершено

Волонтерськи нетворкінг. Рейтерська. Горизонтальна (1)
Волонтерський нетворкінг на Рейтарській

Офіс Дій разом з ініціативами ГО “Штука”, UA FirstAid, U-Cycle, Цегла, Зберегти Квіти України, Мапа Реновації, Марш за Київ​​ запрошують на Волонтерський нетворкінг у цей четвер (12 жовтня)! 

Цього разу місце зустрічі — Рейтарська 37а, де вже понад тиждень міські активісти ведуть боротьбу за збереження будівлі-пам’ятки «Будинок Київського повітового земства», бо забудовник намагається зруйнувати її ліве крило.

Мінкульт визнає обʼєкт памʼяткою, а прокуратура встановлює правомірність дій забудовника. В цей час активісти чергують під будівлею, адже техніка та будівельники залишаються на місці. Дворова частина памʼятки заважає їм у спорудженні офісного центру «Reitar hall»

Тож всіх, кому не байдуже, ми запрошуємо прийти та разом відстояти архітектурну спадщину Києва, познайомитися, поспілкуватися, а ще знайти нові контакти в колі однодумців.

Коли? 12 жовтня о 18:30 – 21:30
Де? Вул. Рейтарська, 37а. За 3 хвилини від локації є укриття: коворкінг Перемога.

Участь безкоштовна, реєстрація на подію не потрібна – просто беріть друзів та приходьте спілкуватися.

Волонтерські нетворкінги в Києві – це спільні події від різних організацій та ініціатив, які створили простір для знайомств та пошуку нових контактів.

На цих подіях ми чекаємо волонтерів, активістів, громадських діячів, представників благодійних фондів, міжнародних організацій, бізнесу, ЗМІ, різноманітних ініціатив та просто всіх, кому не байдуже і хто прагне бути частиною змін. 

Тут відбувається неформальне спілкування, де у гостей є можливість обговорити нагальні проблеми, поділитися планами та проєктами, познайомитися і знайти партнерів.