Водний Форум Кіровоградщини

Початок: 06.12.2021
Адреса: Преображенська вулиця, 79-А, Кропивницький,
Місце: у приміщенні Кіровоградської торгово-промислової палати

Завершено

форум forum(1)
Водний Форум Кіровоградщини

Громадська організаціяФлора”, організовує Водний форум Кіровоградської області. Будемо розглядати стан якості води з підземних джерел, а також з централізованих систем водопостачання. Почуємо проблеми забрудненості річок та функціонування системи водовідведення. Дізнаємось про перспективи забезпечення мешканців Кіровоградщини чистою питною водою. А також, розглянемо перелік рекомендацій щодо покращення водозабезпечення та водовідведення для органів місцевого самоврядування від мешканців громад. Всіх, хто мешкає у Кіровоградській області та кому цікаві ці теми, запрошуємо на Водний Форум Кіровоградщини.

Захід відбудеться 6 грудня 2021 року в обласному центрі, у приміщенні Кіровоградської торгово-промислової палати. (Преображенська вулиця, 79-А)

Початок заходу о 10:00

Для участі у Форумі, необхідно зв’язатись з організаторами – громадською організацією «Флора», будь-яким доступним способом, а саме:

  • Надішліть листа на електронну адресу: [email protected], де вкажіть Ваші ПІБ та місце проживання.
  • Зазначте Ваше бажання прийняти участь у Форумі у коментарі або у повідомленні на офіційній сторінці ГО «Флора» – https://www.facebook.com/ngoFlora.kr, де вкажіть Ваші ПІБ та місце проживання.
  • Або заповніть форму участі

Важливо!

Організатори покривають кошти на проїзд (виключно на основі квитків за проїзд) та забезпечують учасників їжею та роздатковими матеріалами.

За більш детальною інформацією дзвоніть 05 08 64 21 80 (Володимир)

Чекаємо на вас!

Форум проводиться за фінансової підтримки посольства Франції на Україні. Думки, висновки та зміст належать організаторам Форуму і необов’язково відображають погляди посольства Франції. Відповідальність несе виключно громадська організація «Флора», м. Кропивницкий, що виконує проект «Доступ до питної води, силами молоді, задля сталого розвитку громад».