VII національний форум: бізнес і університети: future of work

Початок: 08.11.2019
Закінчення: 09.11.2019
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

форум (2)
VII національний форум: бізнес і університети: future of work

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” та платформа з розвитку кар’єри Career Hub запрошують на VII Національний Форум “Бізнес і Університети”! Він відбудеться 8 та 9 листопада 2019 року.

Тема 2019 року – «Future of Work». За дослідженнями, вже до 2022 року частка нових спеціальностей зросте до 27%. До цього ж часу, через автоматизацію прогнозується зникнення близько 75 млн. робочих місць, а мінімум 54% співробітників у світі повинні будуть пройти перенавчання, аби бути конкурентоздатними і затребуваними на ринку праці.

Всі ці процеси безпосередньо впливатимуть як на університети так і на бізнес. Тож, яке майбутнє чекає на вищу освіту у її класичному розумінні? Як вишам змінювати підхід до навчання, щоб ефективно взаємодіяти з бізнесом у нових умовах та як компаніям підготуватися до майбутніх викликів на ринку праці?

У панельних дискусіях першого дня Форуму, а також на майстер-класах другого дня шукатимемо відповіді на всі запитання, а також дізнаємося що таке «upskilling and reskilling», які зміни і нові можливості несуть ці поняття? Які навички важливі, а про які вже слід забувати? Хто такі change managers та яка їх роль у майбутньому компаній?

ПРОГРАМА

У програмі форуму – виступи представники міжнародних компаній, українських університетів та закордонних вишів, державних структур і громадських організацій, а також експерти у галузі освіти.

Обіцяємо інсайти, лайфхаки та безліч цікавинок у доповідях, обговореннях та панельних дискусіях. І, звісно, буде багато спілкування та ефективний нетворкінг!

Перший день (08/11/19) – Доповіді та дискусії на теми:

  • Робота майбутнього
  • Освіта майбутнього
  • Проекти CSR Ukraine в трендах
  • Співпраця Бізнесу і Університетів заради майбутнього

Другий день (09/11/19) – Майстер-класи та практикуми:

  • Емоційний інтелект
  • Change Management: інтерактивний практикум
  • Реєстрація вважається підтвердженою за умови заповненої форми та оплати організаційного внеску. 

Детальніша інформація та реєстрація – за покликанням.