Відкритий простір з побудови миру

Початок: 14.12.2020
Закінчення: 16.12.2020
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

документи офіс тренінг дослідження
Відкритий простір з побудови миру

В рамках проекту «Reach Out», який реалізує «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» (Мережа розвитку) у партнерстві з німецькою організацією «Comparative Research Network EV» за фінансовою підтримкою Міністерства закордонних справ Німеччини оголошуємо набір на форум у форматі Відкритого простору з побудови миру представників/ць громадських організацій, української влади, донорських організацій, місцевого самоврядування, жінок-лідерок, ЗМІ, ВПО, люди, які живуть на окупованих територіях.

Захід відбудеться 14-16 грудня 2020 року у місті Київ.

Участь у заході безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду. 

Відбір учасників та учасниць на захід відбувається на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 16:00 9 грудня  2020 року. Про результати відбору буде повідомлено 10 грудня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

Передбачається, що відібраний учасник або учасниця буде брати повну участь у заході.  

З питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected]

* Захід буде проходити у форматі Open Space (Відкритий простір) 

Технологія Відкритого Простору (Open Space Technology) – це креативний метод провадження діалогу/дискусій в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі в «групах по інтересах» і т.д. Цей метод активно використовується у різних куточках світу і є надзвичайно дієвим і доречним інструментом для обговорень складних питань, які не мають готових рішень у великих і неоднорідних групах. Відкритий простір діє завдяки високому рівню зацікавленості учасників, яку спрямовує відповідальність та надихає свобода.

Більше про формат відкритого простору http://openspace.works