Відкритий мапатон: Digital Cherkasy

Початок: 25.10.2021
Закінчення: 20.11.2021
Адреса: Черкаси,
Місце: онлайн

Завершено

UNDP_мапатон(8)
Відкритий мапатон: Digital Cherkasy

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із проєктним офісом Digital Cherkasy за підтримки Міністерства цифрової трансформації України організовують “Відкритий мапатон: Digital Cherkasy”.

Унікальний захід збере спільноту активних редакторів/ок мап, а також всіх зацікавлених, щоб зробити доступними геопросторові дані Черкащини.

Мета Відкритого мапатону — покращити інформацію про туристичну Черкащину та показати доступні пішохідні об’єкти Черкас завдяки картографічним сервісам OpenStreetMap та Mapillary.

У фокусі Мапатону наступні об’єкти.

До участі запрошуються всі бажаючі, незалежно від рівня підготовки: редактори/ки мап із будь-якої частини України, а також велосипедисти/ки, автомобілісти/ки, студенти/ки, школярі/ки та всі зацікавлені жителі Черкащини, туристи або відвідувачі регіону.

На Відкритому мапатоні ви:

  • приєднаєтеся до спільноти активних маперів/ок, щоб дослідити Черкащину разом;
  • навчитеся створювати фотопослідовності за допомогою Mapillary та наносити інформацію на OpenStreetMap;
  • відвідаєте цікаві місця Черкащини;
  • позмагаєтеся за  цікаві призи (про умови конкурсу дізнавайтеся після реєстрації!)

Мапатон пройде в інтерактивному форматі 25 жовтня — 20 листопада.

Детальна інформація про хід мапатону буде надана зареєстрованим учасникам до 25 жовтня 2021 року.

Реєстрація: https://bit.ly/OpenMapathon

Запрошуємо долучатися до  координаційного телеграм-чату https://t.me/openmapathon. Тут ви дізнаватиметеся все про правила участі у Мапатоні, хід мапатону, методи зйомки та умови конкурсу!

Відкритий мапатон: Digital Cherkasy організовують Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із проєктним офісом Digital Cherkasy за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Партнери заходу Черкаська міська рада та Черкаська обласна державна адміністрація.