Відкриття виставки «Різдвяне Диво»

Початок: 25.12.2022 о 12:00
Закінчення: 25.12.2022 о 13:00
Адреса: вул. Шевченка 36, Богуслав, Київська обл.,
Місце: Музей історії Богуславщини
ГО «Навколо Нас.UA»

Завершено

НАВКОЛО НАС UA - fb post (15)
Відкриття виставки «Різдвяне Диво»

У неділю 25 грудня о 12:00 у Музеї історії Богуславщини відбудеться Відкриття виставки «Різдвяне Диво».

Вас чекає Виставка різдвяних вертепів, дідухів та виробів з соломи, різдвяні фотозони у міні-зимовому містечку, що облаштований у дворі музею, а на дерево загублених рукавичок, кожен зможе добавити свою (беріть з собою!).

О 12:00 біля музею зберуться й колядники. Адже саме звідти буде стартувати благодійна Богуславська Коляда, що попрямує в цей день від хати до хати.ї

На виставці ви побачите різдвяні вертепи, виконані майстрами та дітками Богуславщини. Вони створені в різних техніках та з різноманітних матеріалів. Також та будуть представлені дідухи та прикраси для оселі з соломи.

Різдвяне Диво — диво народження Христа, як символу Надії, символу Перемоги Добра над злом. Сьогодні вся Україна веде боротьбу з російським злом. Ця благодійна виставка — один із способів нашої боротьби за Перемогу, адже культура є нашою зброєю.

Всі зібрані кошти, й на виставці, й колядниками будуть передані Богуславському Волонтерському штабу.

Будемо раді, якщо ви підтримаєте нас у відродженні традицій та благодійності.

КОЛИ: у неділю, 25 грудня о 12:00.
ДЕ: Музей історії Богуславщини, вул. Шевченка 36.

Виставка «Різдвяне Диво» триватиме з 25 грудня по 14 січня.
Відвідати виставку можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00 (крім часу, коли відсутнє світло, або триває повітряна тривога).

Подія у facebook.

 

Виставка «Різдвяне Диво» — це спільний проект туристичного Блогу Олени та Євгенія Пузатків, ГО «Навколо Нас.UA», Музею історії Богуславщини та Богуславського Волонтерського штабу.

Проєкт «Портал крізь століття: Богуславська Коляда», реалізовуються в межах навчального курсу «Від ідей — до дій».

Навчальний курс «Від ідей — до дій» реалізовується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) в межах ініціативи «Тиха Гавань». Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED і є відповідальністю виключно ГО «Буслав Січ».