Відкриття Центру медико-соціальної допомоги Червоного Хреста у Броварах

Початок: 30.11.2017
Адреса:

Завершено

Grand-Opening-Stock-08-1024x1024
Відкриття Центру медико-соціальної допомоги Червоного Хреста у Броварах

30 листопада відбудеться відкриття Центру медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Старе приміщення перетворилося на сучасний Центр для надання медико-соціальної допомоги, перш за все ветеранам Другої світової війни. У Центрі створені фізіотерапевтичний кабінет з сучасною апаратурою, кабінет лікаря, маніпуляційний кабінет, де можна буде виконувати процедури за призначенням лікаря (ін’єкції, крапельниці), навчально-методичний кабінет, де лікарі проводитимуть санітарно-просвітницькі зустрічі, а волонтери Червоного Хреста – навчатимуть навичкам надання першої допомоги тощо. У Центрі розміщена пральня, яку соціальні працівники Територіального центру будуть використовувати для прання речей і білизни лежачих хворих, якими вони опікуються. На випадок надзвичайної ситуації населення району зможе скористуватися запасами складу, який знаходиться в Центрі (це одяг, речі, продукти, медикаменти). А ще у Центрі є навіть фітобар, де літні відвідувачі зможуть оздоровитися фіточаями та кисневою пінкою.

Отримувачами допомоги Центру стануть, перш за все ветерани Другої світової війни та праці Броварів і Броварському району. У місті їх проживає 24 тис. (із них – 2,5 тис. самотні), а у районі – 13 тис. (1,9 тис. самотніх). Також Центром можуть скористатися інші літні люди із соціально вразливих груп населення, в тому числі внутрішньо переміщені особи.

У події візьмуть участь Президент Товариства Червоного Хреста України, Перший заступник Генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, міський голова та голова РДА, керівники відділів та управлінь міської та районної ради, депутатський корпус міста та району, представники  Київської обласної організації та Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, головні лікарі ЦРЛ та сімейної медицини.

Товариство Червоного Хреста України запрошує Вас на подію, яка має на меті важливу соціальну функцію – підтримку тих людей, які цього потребують найбільше!

Місце і час: 30 листопада, м. Бровари (Київська обл.), бульвар Незалежності, 8-б, 13:00.      

Контактна особа: Лілія Борисівна Драпей, голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України  (066) 257 49 95.

Довідка: Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 99 років поспіль – це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.