Відкриття менторської програми Дівчата STEM

Початок: 21.11.2019 о 16:00
Закінчення: 21.11.2019 о 19:00
Адреса: Михайлівський провулок, 9б,, Київ,
Місце: простір Creative Women Space
Центр “Розвиток КСВ”
Телефон: +380732217013
E-mail: [email protected]

Завершено

ment
Відкриття менторської програми Дівчата STEM

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP оголошують відкриття нової менторської програми #ДівчатаSTEM 2019-2020 рр. для дівчат 14-24 років.

Реєстрація на подію триває до 20 листопада за посиланням.

За дослідженнями, 30% жінок говорять про те, що зростанню їх кар’єри вони зобов’язані саме своєму ментору. Практику менторства в технологічних сферах для дівчат в Україні вже третій рік поспіль розвиває проєкт ДівчатаSTEM. За цей час, 69 дівчат працювали з професійними менторками – успішними жінками у STEM-сфері, залучили більше 50000 молодих людей до програми, та реалізовували власні дослідницькі та наукові проєкти.

Програма спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, підвищення віри дівчат у власні здібності, мотивації дівчат обирати професію в STEM та залучення більшої кількості дівчат в STEM-спеціальності.

21 листопада 2019 року відбудеться відкриття нового сезону менторства #ДівчатаSTEM. До участі запрошуються школярки з усієї України, які цікавляться вивченням STEM-предметів (математика, фізика, хімія, астрономія, технології, робототехніка) та мріють у майбутньому реалізовуватися у цій сфері.

У програмі заходу – знайомство з успішними жінками в STEM, обговорення подальшої роботи із менторами, нетворкінг та смачний торт.

З будь-яких питань щодо проєкту #ДівчатаSTEM – звертайтесь до координаторки менторської програми Анастасії Шевчук: +380732217013, [email protected]

Про програму Дівчата STEM: щороку “Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 надихаючих жінок в STEM – унікальну спільноту жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед ТОП-20– топ-менеджерки технічних компаній, жінки-науковці, представниці Міністерств, ВУЗів і громадських організацій. Ці жінки можуть показати приклад дівчатам і довести, що успішні жінки існують в STEM, надати рекомендації щодо обрання кар’єри і надихнути дівчат своїми історіями успіху. Всі ТОП-20 надихаючі жінки обирають собі одну mentee, серед тих дівчат, які зареєструються на програму і реалізують з нею STEM-проект. Також дівчата стають спікерками фінальних конференцій.

STEM – science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математика

Чакаємо на зустріч!