Відкриття фотовиставки “Свої неЗнайомці” відбудеться 3 жовтня

Початок: 03.10.2021 о 13:00
Закінчення: 03.10.2021 о 14:00
Адреса: Сєвєродонецьк,
Місце: Івонін парк

Завершено

3333
Відкриття фотовиставки “Свої неЗнайомці” відбудеться 3 жовтня

Щоб поглянути на місто інакше, іноді достатньо познайомитися з новими людьми, що є поруч. І помічати, як через цих людей та їх діяльність у просторі міста відкриваються раніше невідомі фрагменти. Знайомлячись з історіями людей, які творять з відкритим серцем, простір довкола починає оживати, дихати та наповнюватися.

Запрошуємо переглянути фотовистаку, героями якої є люди, що творять ідентичність та особливість найближчого широкого простору – нашого з вами міста. Ці люди наповнюють новими звуками, формами та кольорами. Вони роблять це через фарбу, слово, рух, вібрацію, торкання, внутрішній потяг до прекрасного.

Для медіа! Зв’язатися з нами можна, написавши на пошту [email protected], або за номером телефону 0501329231, комунікаційна менеджерка проєкту Ірина Федорченко.

Відкриття фотовиставки “Свої неЗнайомці”: 
03.10.21 о 13:00, Івонін парк

Ініціатива реалізується ГО Генерація UA в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах», підтриманий KURVE Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у партнерстві, з ініціативою “Сєвєр змін” та Громадською організацією «Театр змін».