Відкрита реєстрація на вебінари з кібербезпеки для фахівців у громадах

Початок: 11.09.2023 о 08:00
Закінчення: 12.10.2023 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

вебінар
Відкрита реєстрація на вебінари з кібербезпеки для фахівців у громадах

Кіберзахист українських інформаційно-комунікаційних систем потребує підвищеної уваги на всіх рівнях. Зараз кожен додаток, який ви встановили та пристрій, на якому ви працюєте, може стати точкою для кібератаки. Який алгоритм захисту даних й як унеможливити майбутні загрози?

Gov сlub спільно у рамках проєкту “Основи цифрової безпеки органів місцевого самоврядування в контексті відбудови України” з фахівцями з OptiData запрошує керівників та фахівців з діджиталізації у територіальних громадах до участі у 5 вебінарах, які були розроблені на основі даних, що ми отримали з дослідження щодо визначення самооцінки навичок кібергігієни та грамотного та безпечного поводження у цифровому просторі. Ви можете ознайомитись зі звітом.  Теми вебінарів підготовлено за підтримки  Міжнародного Фонду «Відродження»  та Європейського союзу в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Викладений матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Анонс вебінарів:

1. 14 вересня

10:00 – 12:00

Тема “Паролі: тестуємо поточні й створюємо нові”

2. 21 вересня

10:00 – 12:00

Тема “Робота з месенджерами, посиланнями, особливості передачі документів та безпечне спілкування у соціальних мережах”

3. 28 вересня

10:00 – 12:00

Тема “Кіберрозвідка. Фейкові листи/фішинг облікових даних”

4. 5 жовтня

10:00 – 12:00

Тема “Особиста безпека: захист приватних пристроїв”

5. 12 жовтня

10:00 – 12:00

Тема “Основи налаштування та безпечного використання ОС Windows”

Лектори:

✔️Владислав Радецький. Більше 4 років пропрацював в ІТ аутсорсингу, де отримав досвід з проєктування, впровадження та супроводу різних засобів кіберзахисту. Відповідає за технічну підтримку проєктів з інформаційної безпеки.

✔️Олег Лободін. Провідний експерт з інформаційних технологій має досвід з впровадження та супроводу проєктів з інформаційної безпеки.

Участь вільна, реєстрація обов’язкова.