Відкрита реєстрація на «Курс грантописця»: онлайн інтенсив із написання грантових заявок

Початок: 26.02.2024 о 18:00
Адреса:
Місце: онлайн
ГО “Горизонт змін” E-mail: [email protected]

Завершено

курс грантописця лютий 2024
Відкрита реєстрація на «Курс грантописця»: онлайн інтенсив із написання грантових заявок
Скоро розпочнеться весняний грантовий сезон! Тож раді оголосити набір на один із найпопулярніших навчальних продуктів команди ГО «Горизонт змін» – онлайн-інтенсив із написання грантових заявок «Курс грантописця»
 
Розпочинаємо навчання вже 26 лютого, а значть, за сумлінної роботи, до кінця березня уже матимете написану якісну грантову заявку, яку зможете подавати на конкурси.
 
«Курс грантописця» — це місячна навчальна програма із написання грантових заявок. Навчання проходить онлайн у комфортному для вас режимі.
 
У межах курсу ви отримаєте доступ до:
  • 10 відео-лекцій;
  • двох онлайн зустрічей під час яких зможете розпитати Вікторію Феофілову про все, що пов’язано із грантами та заявками;
  • доступ до навчальних матеріалів назавжди;
  • для тарифу “Експертний супровід” – зворотний зв’язок по кожному пункту заявки, перевірка написаного проєкту та коментарі як покращити заявку
Авторка та тренерка курсу — Вікторія Феофілова/ Viktorija Feofilova , керівниця ГО “Горизонт змін”. Вікторія не лише має 20 років успішного досвіду грантрайтингу, але і часто є запрошеною експерткою з оцінки проєктів у відбіркових комісіях. Тож курс максимально практичний!
 
У межах курсу ви:
  • дізнаєтесь більше про те, що таке “грант”: хто, кому і на що дає гроші;
  • з’ясуєте критерії успішної ідеї для проекту;
  • розберете окремо кожен пункт заявки: актуальність, мету, цілі та індикатори проекту, цільові аудиторії, комунікаційний план;
  • зрозумієте, що саме варто писати у кількісні та якісні результати проєкту;
  • навчитеся складати робочий план, за яким реально можна працювати, та раціональний бюджет потрібний для втілення проєкту.
Старт “Курсу грантописця” – 26 лютого. Тривалість – 4 тижні з інтенсивністю приблизно 2 години на день.
 
Вартість навчання:
 
Тариф «Навчаюсь сам» – 2500 грн. Ви отримуєте доступ до закритої фейсбук-групи, можливість участі у двох групових онлайн-зустрічах, де можете задати всі питання, які цікавлять по написанню заявок, доступ до лекцій і навчальних матеріалів, шаблон грантової заявки.
 
Тариф «Експертний супровід» – 4500 грн. Ви отримуєте доступ до закритої фейсбук-групи, можливість участі у двох групових онлайн-зустрічах, де можете задати всі питання, які цікавлять по написанню заявок, доступ до лекцій і навчальних матеріалів, шаблон грантової заявки, зворотний зв’язок по кожному пункту заявки, перевірка написаного проєкту та коментарі як покращити заявку від авторки курсу Вікторії Феофілової. Кількість місць на цей тариф обмежена!
 
Для тих, хто оплатить навчання до 14 лютого діє знижка 500 грн.
Для участі у навчанні, потрібно зареєтруватися. Після реєстрації надішлемо вам реквізити для платежу.
 
Якщо маєте питання щодо навчання, пишіть нам на електронну пошту: [email protected] або у фейсбук