Відкрита дискусія “Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?”

Початок: 23.11.2018 о 17:00
Закінчення: 23.11.2018 о 20:30
Адреса: вул. Григорія Сковороди, 2, Київ, Україна
Місце: Бібліотека Т. і О. Антоновичів Національного університету "Києво-Могилянська академія"
НаУКМА, ACREC NaUKMA, USAID
Телефон: +380990171411
E-mail: [email protected]

Завершено

Інформаційне повідомлення 23.1.1.2018
Відкрита дискусія “Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?”

Тебе турбують питання плагіату і академічної доброчесності? Бажаєш змінити ставлення твого університету до цієї проблеми? Ти активний студент, аспірант, викладач чи активіст, який/яка цікавиться цими питаннями? Не знаєш з чого почати? 

Тоді приходь 23 листопада 2018 року на відкриту дискусію “Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?”, яка відбуватиметься у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». У цій дискусії візьмуть участь: професор Школи права Вашингтону та Лі (м. Лексингтон, Вірджинія) Томас Спіді Райс (Thomas H. Speedy Rice) зі своїми студентами, представники академічної спільноти і органів студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів м. Києва.

У ході дискусії американські колеги розкажуть про існуючу в їхньому університеті систему академічної доброчесності та досвід її реалізації. Своєю чергою, представники київських ВНЗ поділяться найкращими практиками боротьби з плагіатом і академічною недоброчесністю, які існують в України та власним баченням шляхів вирішення цих проблем.

Де і коли?

23 листопада 2018 року о 17:00 у Бібліотеці ім. Т. та О. Антоновичів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.

Мова заходу – англійська.

Лінк на Facebook-подію: https://www.facebook.com/events/451584775245668/  

 

Захід проводиться за підтримки Програми реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародної розвитку (USAID)

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу usaid