Відбудовчий табір в Лукашівці, що на Чернігівщині: БУР потребує волонтерів

Початок: 15.12.2022
Закінчення: 22.12.2022
Адреса: в Лукашівці, що на Чернігівщині,
Місце: уточнюється
ГО “Будуємо Україну Разом”
Телефон: +380 63 640 35 74
E-mail: [email protected]

Завершено

бурр
Відбудовчий табір в Лукашівці, що на Чернігівщині: БУР потребує волонтерів

На Чернігівщині волонтери БУР допомагають відновити житло родині, що постраждала від агресії росії.

Громадська Організація «Будуємо Україну Разом» (БУР) шукає волонтерів для відбудовчого табору в Лукашівці, що на Чернігівщині. 

Будинок пані Наталі з Лукашівки був зруйнований в перші дні військової агресії росії на території України і зараз волонтери БУР відбудовуватимуть житло з нуля.

Команда волонтерів БУР за три таборові заїзди планує провести внутрішні роботи у новозведенному будинку – до його будівництва вже долучилися кілька волонтерських організацій.  

Приєднатися до БУР-табору можуть всі охочі віком від 18 років, які мають бажання допомагати. Для цього треба заповнити анкету за  посиланням https://wkf.ms/3LBsLQ1 

Проживання, харчування та вартість доїзду (за наявності квитка) беруть на себе організатори.

«Будуємо Україну Разом»це громадська організація,  яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. 

БУР табір – це волонтерський табір в невеликих містах чи селах України, який з 2014 року залучає молодь до волонтерства. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, що цього потребують. БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.