Відбудова України: як громадян(к)ам впливати на ухвалення владою рішень

Початок: 30.11.2023 о 13:30
Закінчення: 30.11.2023 о 15:00
Адреса: вул. Капітульна, 26, Ужгород,
Місце: Юридичний факультет УжНУ

Завершено

Artboard 1 (6)
Відбудова України: як громадян(к)ам впливати на ухвалення владою рішень

Унаслідок повномасштабної війни зруйновано тисячі житлових будинків, шкіл, лікарень, об’єктів інфраструктури, історичної та культурної спадщини. Війна триває, але відбудовувати свою країну потрібно вже зараз. 

В Ужгороді 30 листопада о 13:30 поговоримо про інструменти участі громадян/-ок у відбудові своєї країни — разом з Олександром Солонтаєм, директором програм практичної політики «Інституту Політичної Освіти», та Віталієм Селиком, директором БФ «Сміливі», співзасновником волонтерської ініціативи «Сміливі відновлювати». Модерує розмову Ірина Бреза, журналістка. 

Що заважає громадян(к)ам впливати на рішення влади та покращувати добробут своєї громади вже зараз? Які інструменти вже є в українському законодавстві, аби громадян(к)и могли реалізувати свій вплив на ухвалення рішень? Як зробити, аби центральна влада чула потреби людей на місцях, а останні ефективніше комунікували з місцевими очільниками? 

Захід відбудеться за адресою вул. Капітульна, 26 – Юридичний факультет УжНУ.

Вхід на подію вільний. 

Телефон для зв’язку та акредитації: (063)7639207, Ірина Сидоренко

Подія організована в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! на теренах 20 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у партнерстві із юридичним факультетом ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, ГО «Карпатська агенція прав людини “Вестед” та ГО “Інсайдер”.

20 Мандрівний Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства США в Україні. Думки, висновки чи рекомендації не обов’язково відображають погляди урядів, благодійних організацій чи компаній цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.