Відбір осіб з інвалідністю для навчання у першому онлайн-тренінгу «Вчимося застосовувати громадянські технології»

Початок: 08.12.2021 о 14:00
Закінчення: 14.12.2021 о 17:00
Адреса: онлайн,
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

вебінар vebinar
Відбір осіб з інвалідністю для навчання у першому онлайн-тренінгу «Вчимося застосовувати громадянські технології»

Громадянські технології є трендом 2021 року. За ними майбутнє! Ці технології потрібні для залучення громадян, у тому числі людей з інвалідністю, для вирішення важливих соціальних питань, для спрощення комунікації між жителями та урядом. Ці технології дозволяють громадянам, зокрема людям з інвалідністю бути активними членами суспільства!

Але, спілкуючись з людьми з інвалідністю щодо використання громадянських технологій, ми зіштовхнулися з нерозумінням ними самого поняття «громадянська технологія». Багато людей з інвалідністю не вірить в те, що зможе застосовувати ці технології на практиці. Це відбувається через помилкову думку, що громадянські технології – це технології для працівників IT. Але це не так! Користуватись громадянськими технологіями можуть усі люди.

Саме тому, ГО «Соціальна інклюзія» у партнерстві з Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені К. О. Тімірязєва за підтримки фінського фонду «Abilis» реалізовує проєкт «Участь людей з інвалідністю в прийнятті рішень у своїх громадах: вчимося застосовувати громадянські технології».

У рамках даного проєкту ГО «Соціальна інклюзія» відкриває перший набір 25 осіб з інвалідністю для навчання у першому онлайн-тренінгу «Вчимося застосовувати громадянські технології».

На практичних онлайн заняттях ви отримаєте:

- інформацію про електронні петиції, громадський бюджет, краудсорсинг, краудфандинг, картування, електронне консультування,

- практичні навички використання громадянських технологій та подолали бар’єр щодо їх використання,

- менторську та кураторську підтримку, яка є необхідною для відпрацювання навичок використання інструментів civic tech людьми з інвалідністю,

-  доступні навчальні матеріали для інформування людей з інвалідністю, у тому числі людей з порушенням слуху про застосування громадянських технологій

Дати проведення першого онлайн-практикуму – 8, 13 та 14 грудня. Навчання буде відбуватися з 14 по 17 годину на платформі Zoom.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Запрошуємо Вас до реєстрації: https://forms.gle/dCt1RCVsnWBncbZh8

Заповнити заявку можно до 7 грудня включно.

За довідками звертайтеся: [email protected]