Вебінари “Lady’s energy club: про енергетику у дівчачому колі“

Початок: 19.10.2020 о 18:00
Закінчення: 22.10.2020 о 19:30
Адреса: Україна, Україна
Місце: онлайн

Завершено

картинка1
Вебінари “Lady’s energy club: про енергетику у дівчачому колі“

Фонд “Професійний розвиток Харкова” спільно з національною енергетичною компанією “Укренерго” запрошують школярок для участі в серії вебінарів “Lady’s energy club: про енергетику у дівчачому колі“. 

Дівчат чекають чотири зустрічі, що проходитимуть в онлайн форматі. Під час вебінарів вони почують надихаючі історії роботи в енергетиці від працівниць “Укренерго” та енергетичної галузі, візьмуть участь у навчальних інтерактивах та розвивальних вправах. Усі учасники Lady’s energy club отримують сертифікати про участь у проєкті, і найактивніші – корисні подарунки

Хто може долучитися? 

  • Дівчата 9-11 класів, які цікавляться технічними спеціальностями та замислюються над вибором майбутньої професії 
  • Мешканки Одеси, Харкова, Києва та Львова 

Вебінари проходитимуть 19, 20, 21 та 22 жовтня. Початок о 18:00. Тривалість — півтори години. 

Зареєструватися можна за посиланням. 

Подія у фейсбуці та деталі проєкту: тут

«Досвід проведення проєкту минулого року показав, що дівчатам дуже цікаво дізнаватися більше про сфери діяльності, де можна застосувати свої знання з технічних наук. Вони змінюють свої професійні вподобання у сторону відповідних спеціальностей, по-новому відкривають для себе енергетику та навіть задумуються будувати кар’єру в цій галузі. Цьогоріч ми вирішили розширити формат зустрічей, додавши професійні майстер-класи для саморозвитку. Все для того, щоб діти провели час цікаво та з користю водночас», – розповідає Оксана Чікало, начальниця відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК «Укренерго». 

 

Деталі про проєкт. Національна енергетична компанія «Укренерго» та Фонд «Професійний розвиток Харкова» організовують проєкт для дівчат-школярок, який проходить в рамках ініціативи Lady’s energy club. Це платформа для розвитку, відкритого спілкування та передачі досвіду успішних жінок-енергетиків школяркам з усієї України.