Вебінар “Журналістські партнерства” від Бюро «Креативна Європа» в Україні

Початок: 30.11.2023 о 12:00
Закінчення: 30.11.2023 о 13:30
Адреса: онлайн,
Місце: онлайн
Бюро «Креативна Європа» в Україні E-mail: [email protected]

Завершено

тренінг вебінар
Вебінар “Журналістські партнерства” від Бюро «Креативна Європа» в Україні

Журналістські партнерства(Плюралізм та Колаборації)

Плюралізм – цей конкурс створений, щоб захистити сектор новинних ЗМІ, діяльність яких є важливою для розвитку демократії та громадянського суспільства, в саме для місцевих та регіональних ЗМІ, громадські ЗМІ, репортажної та розслідувальної журналістики.

Колаборації – сприяє трансформації медіа, розвитку навичок для професіоналів у сфері новинних медіа, наприклад, шляхом створення стандартів медіапродукції та нових бізнес-моделей.

Дедлайн подачі: 14 Лютого 2024 року.

Тривалість вебінару – 1.5 години, якщо не встигнете на прямий ефір, пізніше вони будуть в нас на ютуб-каналі. Проте, радимо записати дату релевантного для вас конкурсу та відвідати його наживо, з можливістю задати питання спікеру.

Вебінари відбудуться в Zoom. 

Лінк на підключення до вебінарів 

https://us02web.zoom.us/j/4615244094

Звертаємо вашу увагу на те, що наш Zoom вміщує обмежену кількість людей — 100 чоловік. Тому не зволікайте та приєднуйтесь до вебінарів одразу після їх початку. 

Якщо буде перевищено цей ліміт і ви не матимете змоги приєднатися до наших вебінарів — в нас передбачена одночасна онлайн-трансляція на нашому YouTube-каналі 

https://www.youtube.com/channel/UCV1HbPWKq2GLhq3bcTyXAng

До зустрічі на наших вебінарах!

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua

[email protected]

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua