Вебінар “Жарт, що вбиває”

Початок: 04.06.2020 о 19:00
Закінчення: 04.06.2020 о 20:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Онлайн-сервіс для макетування е-книги у мережі бібліотек Рівного
Вебінар “Жарт, що вбиває”

Громадська організація Fight For Right запрошує взяти участь у навчальному вебінарі “Жарт, що вбиває” 4-го червня о 19:00.

Із самого дитинства ми знаємо – усе велике починається з малого. В ріку перероста дзвінкий ручай, дружба починається з усмішки, а копійка гривню береже. 

Однак з малих і на перший погляд незначних слів та вчинків у світі починаються і жахливі речі. Байдужість до анекдотів про жінок, булінгу щодо одногрупника з інвалідністю чи виправдовування нападників на ромські поселення також не минають безслідно. Усі ці прояви стають цеглинками у так званій “піраміді ненависті”. Концепцію піраміди ненависті запропонувала світові Антидискримінаційна ліга (ADL) – громадська організація, яка бореться з дискримінацією з 1913 року. 

Про шлях “від анекдоту до геноциду” та “піраміду ненависті” розповість Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові, журналіст, поет та правозахисник.

Зареєструватись на вебінар можна тут.

Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.

Вебінар організовано в межах проекту «Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.