Вебінар “Зелена” енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО

Початок: 23.05.2022 о 16:00
Закінчення: 23.05.2022 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Monday 23 May  16 - 17 PM
Вебінар “Зелена” енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО

Запрошуємо долучитися до онлайн вебінару: “Зелена” енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО.

На вебінарі на вас чекає знайомство зі світовими кейсами використання «зеленої» енергії для проектування енергетичної інфраструктури тимчасових поселень переміщених осіб, презентація сертифікованого он-лайн курсу «Проектування та моделювання фотоелектричних станцій з використанням професійного програмного забезпечення» та програми навчального візиту ChangeLab2022 до Берліну, Німеччина.

ChangeLab2022 спеціальна програма українсько-німецького партнерства у сфері «зеленої» енергетики та екологічного житла. Основною метою поєкту є розбудова сталого та безпечного для клімату майбутнього, незалежного від викопного палива. Ми шукаємо шляхи співпраці для розвитку таких проєктів в обох країнах. Ми обговоримо енергетичні кооперативи, сонячні, вітряні та біомасові станції, а також автономні системи, відвідаємо деякі «зелені» об’єкти в Берліні і, можливо, навіть побудуємо кілька прототипів тимчасового житла для біженців, які згодом можна буде використовувати для зеленого туризму.

Навчальний курс орієнтований на студентів старших курсів енергетичних спеціальностей, архітекторів, інженерів, енергетичних менеджерів та представників громадських організацій, які вперше працюють із програмним забезпеченням або мають бажання поглибити та вдосконалити свої знання та навички.

Навчальний курс, що проводяться на онлайн платформі у зручний для Вас час, передбачає окрім вивчення базового функціоналу професійного програмного забезпечення, розробку власних проектів сонячної енергетики. Наш практичний навчальний контент стане гарною основою для вашої роботи з програмним забезпеченням у майбутньому.

По завершенню курсу ви зможете проектувати основні види сонячних станцій та систем і професійно готувати проектну документацію.

 Долучайтеся до дискусії, реєструйтеся на сертифікований онлайн курс та навчальний візит до Берліну.

Деталі та реєстрація:

https://2022.wandellab.org/green-ukraine/

Подія у ФБ