Вебінар «Як зробити публічні сервіси доступнішими?»

Початок: 13.07.2021 о 19:00
Закінчення: 13.07.2021 о 20:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Вебінар «Як зробити публічні сервіси доступнішими»
Вебінар «Як зробити публічні сервіси доступнішими?»

Як забезпечити доступність до публічних послуг для мешканців громад? Як налагодити інтеграцію баз даних між різними надавачами послуг? Як підняти рівень цифрових навичок мешканців громад?

Українські громади розбудовуються і змінюються на краще. І не лише завдяки державним програмам, а й силами громадських активістів. Ви теж готові особисто долучитися до втілення позитивних змін? Тоді дізнавайтеся, що можна для цього зробити, і отримайте можливість  реалізувати власний проєкт!

Вебінар організовано у межах національного конкурсу інноваційних рішень EastCode 2021

Що буде?

Одна із тем конкурсу — доступність надання публічних сервісів. Вебінар допоможе зрозуміти, які саме рішення можна подати на конкурс за цим напрямом, щоб отримати грант на їхню реалізацію. 

Учасники дізнаються: 

  • які актуальні виклики постають перед громадами у сфері надання послуг, зокрема на сході України;
  • які тренди та рішення у цій сфері вже впроваджуються в Україні та світі;
  • актуальний досвід Міністерства цифрової трансформації України: які проєкти запускаються, плануються чи потребують інноваційних рішень.

Програма вебінару

  • Презентація національного конкурсу інноваційних рішень EastCode 2021 (10 хвилин).
  • Що має включати в себе доступ до публічних послуг для громад і як залучити до цього процесу різні інститути громадянського суспільства, зокрема громадські організації, який досвід вже існує в Україні та світі (35 хвилин).
  • Дискусія з експертами, питання/відповіді (15 хвилин).

Хто спікерка?

Анастасія Халєєва — директорка директорату функціонального розвитку цифровізації Мінцифри. Керує напрямами електронних довірчих послуг, електронної ідентифікації, забезпечення захисту персональних даних, електронної демократії та цифровізації громадянського суспільства.

Для кого?

Ми прагнемо допомогти командам-учасникам EastCode 2021 заглибитися у проблематику і покращити свої майбутні ідеї/проєкти, які можуть бути подані на конкурс інноваційних рішень. Утім, запрошуємо до участі всіх охочих.

Коли: 13 липня

Час: 19:00-20:00

Реєстрація: тут. 

 

Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України EastCode 2021 організовано Агентством інновацій Center42 та платформою кар’єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.