Вебінар “Як працювати з інструментами програми Google для неприбуткових організацій”

Початок: 04.08.2020 о 11:00
Закінчення: 04.08.2020 о 12:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

ГП пости фб, NEWWW(96)
Вебінар “Як працювати з інструментами програми Google для неприбуткових організацій”

Компанія Google запрошує на онлайн-тренінг щодо практик користування перевагами програми “Google для неприбуткових організацій”, який відбудеться 4 серпня 2020 року (наступний вівторок) об 11.00.

Посилання на онлайн-захід буде доступне зареєстрованим учасникам. 

Цей вебінар міститиме багато корисної інформації та практичних порад для працівників неприбуткових організацій, які хочуть користуватися перевагами технологій та послуг Google, що надаються в рамках даної програми.

Особливо актуальним є долучення до цієї ініціативи Google у час поширення коронавірусної інфекції (COVID-19), коли організації стикаються з унікальними, безпрецедентними проблемами.

Програма  “Google для неприбуткових організацій” покликана допомогти організаціям налагодити ефективну спільну роботу, їх співробітникам працювати продуктивніше, а також розказати про свою діяльність ще більшому колу осіб. Саме на цих аспектах зосередимося під час вебінару 4-го серпня. 

Зареєструватися, а також ознайомитися з деталями заходу можна за посиланням: https://events.withgoogle.com/g4np/webinar/#content 

Дедлайн реєстрації – до 17:00 3 серпня 2020-го року.