Вебінар: Як пандемія змінює освіту в Україні та ЄС?

Початок: 02.07.2020 о 17:00
Закінчення: 02.07.2020 о 18:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

світа
Вебінар: Як пандемія змінює освіту в Україні та ЄС?

Швидке поширення коронавірусної інфекції COVID-19 продемонструвало важливість формування стійкості системи освіти перед різними загрозами: від пандемій та насильства до кліматичих змін та, навіть, на перший погляд позитивного технологічного розвитку. Пандемія – це також можливість нагадати про базові навички, які школа має виховувати в цьому непередбачуваному світі, а саме: обгрунтоване прийняття рішень, творче вирішення проблем і, можливо, перш за все, адаптивність. Для того щоб ці навички були пріоритетом для всіх школярів, стійкість повинна бути вбудована і в наші освітні системи.

House of Europe запрошує на вебінар, під час якого ми разом з гостями-експертками зі сфери освіти поговоримо про те, яким чином пандемія змінює та, можливо, вже змінила освітній процес в Україні та Європейському Союзі.

Мова вебінару – англійська

Гості:

Лілія Боровець, співзасновниця Centre of Innovational Education “Pro.Svit”, стипендіатка програми Фулбрайт за якою навчається на програмі «Лідерство в освіті» Ліхайського університету (США)

Сату Гонкала, радниця з питань освіти, Фінська національна освітня агенція (Фінляндія)

Дарина Вибогова, директорка програми підвищення кваліфікації та професійного розвитку вчителів, Методологічно-педагогічний центр (Словаччина)

2 липня
Початок о 17:00
Трансляція відбудеться на сторінці House of Europe

Подія на Фейсбук.