Вебінар «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених пунктів, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій»

Початок: 16.09.2022 о 10:00
Закінчення: 16.09.2022 о 11:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

вебінар vebinar
Вебінар «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених пунктів, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій»

У вересні 2022 р. у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» ВБО «Інститут місцевого розвитку» (ВБО «ІМР») розпочинає комунікаційну кампанію щодо відновлення житлового та громадського простору у містах, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій, під назвою «Нове життя старої домівки».

Метою комунікаційної кампанії «Нове життя старої домівки» є підготовка та поширення серед мешканців постраждалих від війни населених пунктів, відповідних громад та представників регіонального керівництва інформації про можливі варіанти відновлення належних умов життя та роботи на територіях населених пунктів, де ведуться або велися бойові дії. У результаті кампанії ми за сприяння робочих груп у цільових містах проєкту розробимо концепції відновлення будівель та локацій, що постраждали або були занедбані в результаті ведення воєнних дій, для кожного з обраних населених пунктів, а також проілюструємо обрані об’єкти в каталозі графічних рішень у форматі «було – стало – буде».

У рамках кампанії 16 вересня 2022 р. о 10:00 заплановане проведення вступного інформаційного вебінару для представників громад та місцевих органів влади Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької та Миколаївської областей на тему: «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій».

Реєстрація за посиланням (відкрита до 15.09.2022 р.)

Онлайн-семінар проводитиметься з використанням програми Zoom. Посилання для доступу буде надане усім зареєстрованим учасникам. Технічне підключення учасників розпочнеться 16.09.2022 р. з 9:30.