Вебінар: Що робити, щоб дитина стала впевненішою? Практичні поради

Початок: 06.04.2021 о 19:00
Закінчення: 06.04.2021 о 19:30
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

Webinar-2021-06-04
Вебінар: Що робити, щоб дитина стала впевненішою? Практичні поради

Дитинство та підлітковий вік – захоплюючий, але й складний час як для дітей, так і для батьків. Саме в ці періоди формується унікальне бачення світу та оточуючих, і, найголовніше, дитина починає усвідомлювати саму себе, свої можливості та наслідки своїх дій. 

“Я боюся, що не складу іспит”, “Таня – зірка в класі, я ніколи не стану такою популярною”, “Я думаю, що мене не візьмуть до шкільної футбольної команди”. Доводиться чути таке від своїх дітей?

Вебінар “Що робити, щоб дитина стала впевненішою? Практичні поради” – це другий вебінар від освітньої онлайн-платформи для дітей EscapeLAB із серії “Стрес-менеджмент”. Пропонуємо долучитися до цього вебінару усім батькам, що бажають дізнатися, як допомогти своїй дитині стати впевненою в собі та досягти в житті успіху.

Коли: 06/04, 19:00

Формат: online, прямий ефір на Instagram-каналі EscapeLAB -

https://www.instagram.com/escapelabua/

Участь у вебінарі – БЕЗКОШТОВНА!

А щоб точно не пропустити вебінар, зареєструйтеся за посиланням й ми надішлемо вам нагадування перед початком. І як бонус, після заходу поділимося своїм списком 10 книжок для боротьби зі стресом.

Спікер: Єлизавета Орлеан, викладачка soft skills, репетитор, коррекційний вихователь та викладач англійської. Має 5 років досвіду роботи з дітьми. Єлизавета починала свою професійну діяльність в центрі розвитку сім’ї та дитини «Європейський».

В прямому ефірі Єлизавета висвітлить такі теми:

  • Як підлітку створити комфорт з самим собою? 
  • “Я погана”: Постійне невдоволення дитини собою. 
  • Прагнення дитини бути кращою у класі, завищені вимоги до себе. 
  • Як повірити в себе та свої можливості?

Слухачі вебінару зможуть задати свої питання спікеру під час прямого ефіру.

Учасники події, які поставлять найцікавіше питання спікеру під час ефіру, зможуть придбати 2 весняні курси від EscapeLAB“Як навчитися управляти стресом?” і “Як створити wow-презентацію, яку запам’ятають?” за ціною одного!

Чекаємо на вас в Instagram ефірі 6 квітня!