Вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння ПРООН в Україні

Початок: 18.03.2021 о 14:00
Закінчення: 18.03.2021 о 16:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

COVER_18.03.2021_v3
Вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння ПРООН в Україні

Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про щеплення немало міфів і страшилок. Найбільш чутливі до цих питань – батьки діток з інвалідністю.

Щоб допомогти батькам дітей з інвалідністю розвіяти сумніви щодо щеплень, ГО «Батьки за вакцинацію» проводить вебінар  «Щеплення дітей з інвалідністю» за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації в межах проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії наданої через Британське посольство в Україні.

Серед спікерів – фахівці з імунопрофілактики та досвідчені батьки, які дадуть відповіді на актуальні та бентежні запитання батьків. 

Спікери вебінару:

  • Федір Лапій, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію»,к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. Шупика, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики
  • Ірина Андріяш, одна з засновниць ГО «Батьки за вакцинацію», мати двох синів, яка пройшла шлях від упередженого ставлення щодо щеплень до свідомої активної підтримки вакцинопрофілактики.

Модератор вебінару:

  • Ірина Волошина, лікарка, консультантка ПРООН з питань вакцинації в Херсонській області.

Реєстрація: тут

Дата: 18 березня 2021

Час: 14:00-16:30

Участь у вебінарі безкоштовна.