Вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів»

Початок: 24.04.2021 о 11:00
Закінчення: 24.04.2021 о 12:30
Адреса:
Місце: онлайн
ГО “Вектор прав людини”
Телефон: 0504112047
E-mail: [email protected]

Завершено

ans-24.04.21-1
Вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів»

Вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів»

24 квітня, 11:00

Запрошуємо на вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів», який відбудеться 24 квітня 2021 року об 11.00 год. Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – українська. Тривалість – 90 хвилин.

До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ, студенти/ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.

Під час вебінару ви дізнаєтесь про:

  • передумови виникнення та етапи розвитку руху за рівність у світі;
  • розмаїття і класифікації руху за рівність (на прикладі фемінізму);
  • взаємозв’язок різних соціальних нерівностей (гендерної, СОГІ, расової тощо) і відображення розмаїття в русі за рівність;
  • чи був рух за рівність в Україні: активістки 19-20 століть;
  • приклади сучасних проєктів за рівні права і можливості в Україні, зокрема феміністичних і ЛГБТ.

Спікерка вебінару – Тамара Марценюк – кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії, гендерна експертка Української гельсінської спілки з прав людини, гостьова дослідниця за програмою ім. Фулбрайта у Колумбійському університеті (США, 2017-2018).

Модератор вебінару – Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини» (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Учасники/ці вебінару матимуть можливість:

- ставити запитання, спілкуватись зі спікером під час вебінару;

- отримати електронний сертифікат про участь у вебінарі, за умови участі у понад 70% заходу;

- взяти участь у конкурсі міні-досліджень на тему представництва прав людини у вашому населеному пункті та отримати фінансову підтримку для реалізації ініціатив.

Будь ласка, зареєструйтесь для участі у вебінарі до 23 квітня за посиланням: https://bit.ly/3s7byTg 

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.

Чекаємо вас на вебінарі!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/2f2dtGxPh

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: [email protected]

Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.