Вебінар “Практикум по формуванню фінансової звітності донорам”

Початок: 30.06.2021 о 11:00
Закінчення: 30.06.2021 о 13:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Cream and Black Pitch Deck Presentation (2)
Вебінар “Практикум по формуванню фінансової звітності донорам”

Фінансове звітування донорам – важлива тема для кожного фінансового менеджера та бухгалтера. Як потрібно складати фінансові звіти по проектам цільового фінансування? Що робити, якщо донор не вказав, по якому курсу робити перерахунок витрат? Як вірно відобразити витрати, по яким фінансування ще не надійшло?

Ці та інші питання ми запрошуємо обговорити на вебінарі Аудиторської компанії Compass Group.

Будьте готові активно працювати з тренеркою. На занятті ми максимально практично на прикладі кейсів по фінансовому звітуванню донору пройдемо основні питання та відпрацюємо алгоритм звітування.

Кого запрошуємо: головних бухгалтерів, фінансових менеджерів, керівників неприбуткових організацій, а також всіх,  хто причетний до фінансового звітування донору.

Програма вебінару:

1. Правила розрахунку фінансових звітів донорам за:
• методом ФІФО;
• середньозваженим методом.
2. Порядок використання обмінного курсу для операцій:
• запозичені у інших донорів у гривні;
• в однотипних валютах;
• у різних валютах;
3. Повернення авансів у поточному періоді і за періоди, які було відзвітовано.
4. Облік пасивних доходів.
5. Правила проведення звірки з банком та бухгалтерським обліком.
6. Нарахування курсових різниць.
7. Документальне підтвердження залишків.

Дата вебінару: 30 червня 2021 року 

Час: 11:00-13:00 

Вартість: 620,00 грн 

Зареєструватися

Лекторка: 

Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги “Керівництво по лізингу”.