Вебінар “Підприємницька діяльність у неприбутковому секторі: можливості та податкові нюанси”

Початок: 28.11.2018 о 15:00
Закінчення: 28.11.2018 о 16:00
Адреса:
Місце: он-лайн
Аудиторська компанія Compass Group
Телефон: (044) 238 65 30, (050) 631 27 40
E-mail: [email protected]

Завершено

Вебінар "ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У НЕПРИБУТКОВОМУ СЕКТОРІ"
Вебінар “Підприємницька діяльність у неприбутковому секторі: можливості та податкові нюанси”

Соціальне підприємництво допомагає розв’язувати проблеми суспільства, і в Україні можна спостерігати все нові й нові приклади такої практики, яка охоплює різні соціально вразливі верстви населення.

Для того щоб неприбуткова організація могла займатися господарською діяльністю, потрібно дізнатись про можливості, які надає законодавство; переглянути статут, отримати консультації щоб вміти відстояти  свою правову позицію в податковій.

Якщо Вас хвилює тема соціального підприємництва, Аудиторська компанія Compass Group запрошує приєднатись до вебінару “Підприємницька діяльність у неприбутковому секторі: можливості та податкові нюанси”, який відбудеться 28 листопада 2018 року.

Програма вебінару “Підприємницька діяльність у неприбутковому секторі: можливості та податкові нюанси”:

 1. Хто з неприбуткових організацій має право вести підприємницьку діяльність.
 2. Соціальне підприємництво чи підприємницька діяльність…
 3. Що значить підприємницька діяльність без отримання прибутків.
 4. Як вірно сформувати статутні документи для ведення підприємницької діяльності.
 5. Податкові нюанси для підприємництва НПО.
 6. Соціальне підприємництво: модний тренд чи необхідність.
 7. Юридичні форми здійснення соціального підприємництва.
 8. Податкові нюанси для соціального підприємства:
 • Соціальне підприємництво через реєстрацію господарського товариства.
 • Соціальне підприємництво при взаємодії господарського товариства та неприбуткової організації.
 • Соціальне підприємство на базі неприбуткової організації.

Час проведення: 15.00-16.00

Вартість участі: 380,00 грн.

Реєстрація на участь у вебінарі тут. 

Експерт – консультант:  Лариса Шкурка – керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, провідний аудитор фірми (Сертифікат серії А)., Консультант з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес тренер. Закінчила Київський державний економічний університет за програмою “Менеджмент проектів і консалтинг”, має кваліфікацію магістра ділового адміністрування. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Член правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу».

Володар сертифікату COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING, Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Великобританія.
Більше 15 років співпрацює, як консультант та аудитор з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультант з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавтор книги “Керівництво по лізингу”. Написання книги профінансовано проектом USAD “Ініціатива сприяння кредитуванню”. Автор статей в журналі “Дебет – Кредит”, «Фінансовий директор», консультаційних матеріалів на www.prostir.ua.