Вебінар «Персональна інформаційна безпека та цифрова гігієна»

Початок: 15.06.2021 о 18:00
Закінчення: 15.06.2021 о 20:00
Адреса: Україна, Україна
Місце: Онлайн
Благодійний фонд «Право на захист», Чернігівський громадський комітет захисту прав людини E-mail: Контактна особа — Дар’я Лисенко ([email protected])

Завершено

Вебінар «Персональна інформаційна безпека та цифрова гігієна»
Вебінар «Персональна інформаційна безпека та цифрова гігієна»

Благодійний фонд «Право на захист» та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини запрошують взяти участь у вебінарі «Персональна інформаційна безпека та цифрова гігієна». Захід відбудеться 15 червня о 18:00. Участь безкоштовна. 

Під час вебінару поговоримо про принципи конфіденційності в Інтернеті, цифровий слід та кібербезпеку; розберемо основні засади цифрової безпеки, про які потрібно знати громадським активістам та правозахисникам. 

Спікер заходу — Олексій Зелів’янський, координатор компоненту «Е-послуги» Фонду Східна Європа.

Форма для реєстрації на захід.

Реєстрація на захід відкрита до 14:00 15 червня 2021 року. Особи, обрані до участі, отримають лист-підтвердження з посиланням на вебінар на платформі Zoom не пізніше 15:00 15 червня 2021 року (за київським часом).

Зареєстровані учасники, які візьмуть участь у вебінарі, отримають електронні сертифікати про навчання.

Контактна особа — Дар’я Лисенко ([email protected]


Вебінар підготовлений та проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Навчальний онлайн-марафон для громадських активістів та правозахисних інституцій «Рівний-рівному». Зміст заходу є виключною відповідальністю Благодійного фонду «Право на захист», і за жодних обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.