Вебінар «Net billing: як зменшити витрати на оплату електроенергії»

Початок: 28.03.2024 о 11:00
Закінчення: 28.03.2024 о 13:00
Адреса:
Місце: онлайн
ГО “Екоклуб”
Телефон: +38 (067) 363-62-26
E-mail: [email protected]

Завершено

сайт-18-2
Вебінар «Net billing: як зменшити витрати на оплату електроенергії»

Децентралізована відновлювана енергетика у громадах необхідна для забезпечення стабільного енергопостачання. Стимулювати її розвиток покликаний механізм Net billing. Згідно з ним, кожен споживач може встановити сонячну електростанцію для власних потреб в електроенергії, а вироблений надлишок – передавати в мережу та отримувати прибуток.

Який алгоритм дій та яка дозвільна документація потрібна для участі в механізмі? Які найбільш розповсюджені перешкоди під час втілення механізму та недоліки?

Про це та інше поговоримо 28 березня об 11:00.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/5xNqLk9dat

Також представимо інструкцію «Самовиробництво електричної енергії (net billing): базові аспекти реалізації та основи правового регулювання в Україні». 

Спікери: 
–       Ольга Савченко, партнерка юридичної компанії «Альтело».
–       Дмитро Сакалюк, експерт ГО «Екоклуб». 

Подія відбувається у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” від Європейської Комісії та «Еконет. Посилення транснаціональної мережі НУО для захисту клімату та захисту довкілля», що реалізується у співпраці із Austausch e.V та за фінансової підтримки «Хліб для світу». Зміст заходу є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію донорів.