Іноді «зриваєшся», і майже натискаєш «видалити з друзів», читаючи чиєсь чергове фейкове повідомлення чи то відвертий стереотип у соцмережах … А потім стримуєш себе, і задаєшся запитанням: «Ну як так? Нібито ж притомні люди, ну як вони не можуть розрізняти відверту брехню чи нісенітницю від правдивої інформації?!» І думаєш: потрібно вчити.
Цього разу разом з Олександром Войтенко поміркуємо над тим, чому ми схильні вірити неперевіреній інформації, чому та як «працює» реклама та пропаганда. Маючи бажання, зможемо не лише самостійно вберегтися від цих інфорвірусів, а й, використовуючи освітню онлайнплатформу #Storiesthatmove? навчити своїх учнів
Дата: 15 квітня, 17:00
Реєстрація: https://forms.gle/RY1cuEZfisjdgWR86
14 квітня ви отримаєте на вказаний емейл листа з посиланням на вебінарну кімнату. Перевірте папку «Спам», бо іноді навіть важливі листи потрапляють до неї.
Педагоги, які після вебінару виконають завдання впродовж 14 днів, отримають сертифікат онлайн.
Stories that Move були розроблені під загальним керівництвом Дому Анни Франк (Нідерланди). Їх використовують партнерські організації та освітяни 7 країн світу. Проект з впровадження платформи в Україні реалізується Київським освітнім центром «Простір толерантності» у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту, Домом Анни Франк за підтримки фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».
Цей вебінар є продовженням серії “Карантин з Толерспейс”. Команда “Tolerspace”, а також запрошені фахівці приготують корисні ресурси для вас – в обмін на добровільну пожертву для розвитку нашої громадської організації.
Запрошуємо підтримати нас сумою, яка можлива для вас, і якщо це принесе вам радість tolerspace.org.ua