Вебінар: “Інформаційна гігієна виборця”

Початок: 12.08.2020 о 15:00
Закінчення: 12.08.2020 о 16:00
Адреса: https://go.mywebinar.com/sltc-hctm-dbch-hqpt, Рівне, Україна
Місце: платформа My Own Conference

Завершено

2
Вебінар: “Інформаційна гігієна виборця”

Навколо велика кількість інформації, яку іноді складно перевірити. Від цієї інформації не втечеш, тому потрібно бути обізнаним і поставити собі запитання: що ми можемо зробити? Як можна захиститись від фейків та дезінформації? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання, запрошуємо вас до участі у вебінарі: Інформаційна гігієна виборця”.

ДАТА: 12 серпня

ЧАС: 15:00 – 16:00

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://go.mywebinar.com/sltc-hctm-dbch-hqpt

    Для кого? Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, а також – всіх активних громадян, які хочуть знати більше про інформаційну гігієну та захист від неправдивої інформації.

Під час вебінару учасники та учасниці дізнаються про:

  • медіагігієну та медіаграмотність: що це за поняття та що вони в себе включають;
  • ознаки фейкових та маніпулятивних новин;
  • як перевірити новину, яка викликає підозру;
  • політична гігієна: як можна перевірити депутата.

        Учасники також подискутують щодо хейтерів та тролів в мережі: хто це такі та чи є сенс із ними боротися. Окрім того, детальніше розглянемо ресурси, за допомогою яких можна перевіряти інформацію.

        Долучайтеся до заходів, які ВІ “Активна Громада” проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

Чекаємо на вас 12 серпня о 15:00!

Контактна особа: Головач Наталія, координаторка ВІ “Активна Громада” міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: [email protected]

Довідка. Кампанія “Задай курс владі” реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.