Вебінар “Фінанси для проектних менеджерів”

Початок: 13.08.2021 о 15:00
Закінчення: 13.08.2021 о 16:30
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

bd3346ba561b5b55180dd1441a09d1ee_L
Вебінар “Фінанси для проектних менеджерів”

Існує міф, що проектним менеджерам не потрібно розбиратися у фінансових питаннях – цим займаються бухгалтери, фінансові менеджери та керівники. Однак це не так. Менеджери проектів відповідають за своєчасне виявлення помилок, нестачу грошових коштів, низьку якість робіт. Вони співпрацюють з фінансовими спеціалістами і мають вміти говорити з ними однією фінансовою мовою.

Аудиторська компанія Compass Group оголошує проведення вебінару “Фінанси для проектних менеджерів”, де розкаже усі важливі нюанси саме для проектних менеджерів! 

Програма вебінару:

1. Проектні бюджети очима нефінансового менеджера, або що повинен вміти аналізувати проектний менеджер:
• класифікація витрат, пов’язана з виконанням проектів: прямі та непрямі витрати, прямі розподілені, адміністративні витрати;
• класифікація витрат за характером поведінки: змінні та постійні витрати;
2. Вимоги донорських організації щодо бюджетування витрат:
• дозволені та недозволені витрати;
• накладні та адміністративні витрати;
• рекомендації щодо бюджетування заробітної плати та виплат консультантам.
3. Звіт про виконання бюджету: що повинен знати проектний менеджер для обчислення фінансових результатів та моніторингу відхилень.
4. Аналіз відхилень при моніторингу виконання бюджету з виконанням ситуаційних вправ та питань, які потрібно узгоджувати з донором.
5. Касовий облік та метод нарахування – правила проведення звірок.
6. Правила закриття проекту та процедурні питання, що потребують узгодження з донором при закритті проекту.
7. Аудиторські перевірки: що звіряють та де знаходять помилки.

Дата вебінару: 13 серпня 2021 року 

Час: 15:00-16:30 

Вартість: 580,00 грн 

Зареєструватися

Лекторка: 

Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги “Керівництво по лізингу”.