Вебінар “Фінансові політики та процедури неприбуткової організації”

Початок: 07.07.2021 о 11:00
Закінчення: 07.07.2021 о 12:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
Аудиторська компанія Compass Group

Завершено

Cream and Black Pitch Deck Presentation
Вебінар “Фінансові політики та процедури неприбуткової організації”

Про фінансові політики та процедури багато розказано та написано. Найчастіше неприбутковим організаціям рекомендують запровадити фінансові політики та процедури аудитори та консультанти. Саме про них найчастіше запитують фінансуючі сторони. Але організації часто не до кінця знають та розуміють, що саме вони повинні контролювати, яке наповнення мати, та навіщо взагалі неприбутковим організаціям потрібні політики та процедури.

Фінансові політики та процедури – це книга про фінансовий менеджмент кожної організації, правила внутрішнього контролю, про сфери та зони відповідальності в організації. Немає єдиних закономірностей та правил по їх формуванню, організація власноруч встановлює та впроваджує їх. Аби краще розібратися у фінансових політиках та процедурах, запрошуємо на вебінар від Аудиторської компанії Compass Group

Програма вебінару:

1. Відмінність між фінансовою політикою та обліковою політикою.
2. Формування фінансової команди та розподіл обов’язків.
3. Хто в Організації головний: фінансовий менеджер чи бухгалтер?
4. Основні рекомендовані розділи для формування фінансової політики.
5. Правила здійснення платежів.
6. Побудова графіку первинного документообігу.
7. Процедури подачі фінансової звітності.
8. Як побудувати узгодження між методом нарахування та касовим методом?
9. Які, як і коли процедури звірки потрібно проводити між методом нарахування і касовим методом?
10. Нюанси внутрішнього фінансового контролю.

Дата вебінару: 7 липня 2021 року 
Час: 11:00-12:30 
Вартість: 580,00 грн

Після вебінару буде доступний запис та роздаткові матеріали

Зареєструватися

Лекторка: 

Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги “Керівництво по лізингу”.