Вебінар для волонтерів та активістів “Адвокація інтересів ініціативних груп” (Дніпро)

Початок: 25.10.2023 о 16:00
Закінчення: 25.10.2023 о 18:00
Адреса: Дніпро, Україна
Місце: Онлайн

Завершено

Адвокація інтересів ініціативних груп
Вебінар для волонтерів та активістів “Адвокація інтересів ініціативних груп” (Дніпро)

Адвокація у громадській діяльності має надзвичайно важливе значення і навички стратегічного планування адвокаційних кампаній є вирішальними для досягнення успіху та розв’язання суспільних питань. Запрошуємо до участі волонтерів, активістів та всіх активних людей насамперед з міста Дніпро та регіону.

Дата: 25 жовтня 2023 року
Час проведення: 16:00
Формат: онлайн на платформі Zoom

Зареєструватись можна за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА (але потрібно зареєструватися).

Що ж таке адвокація?

Адвокація - це метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Він спрямований на мобілізацію громадських дій для розв’язання суспільної проблеми. В цьому випадку, говоримо про інтереси ініціативних груп.

Адвокаційна кампанія, орієнтована на людей, не лише призводить до необхідних змін, а й генерує нові ідеї, стратегії, перспективи, формує групи активних, ініціативних, небайдужих представників громадськості чи громадських об’єднань, задля продовження дії отриманих результатів та запровадження нових змін й ініціатив. Вдала адвокаційна кампанія може вплинути на політику і громадську думку. Адвокація у громадській діяльності має надзвичайно важливе значення і навички стратегічного планування адвокаційних кампаній є вирішальними для досягнення успіху та розв’язання проблемних питань вразливих груп населення.

Аби глибше розібратися у питаннях адвокації інтересів ініціативних груп, запрошуємо вас долучитися до тренінгу: “Адвокація інтересів ініціативних груп”.

Під час тренінгу учасники та учасниці дізнаються:

  • що таке адвокація?
  • навіщо потрібні адвокаційні кампанії?
  • як адвокація змінює громадську думку?
  • як планувати заходи для адвокації?
  • як просувати проблему ініціативної групи за допомогою адвокації?

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном або електронною поштою:

+380508022289, [email protected] Дмитро Чернишов – координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі

Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.