Вебінар «Case study: аудит кількох резюме від експертки у режимі реального часу»

Початок: 02.09.2022 о 18:00
Закінчення: 02.09.2022 о 19:30
Адреса: Трансляція у YouTube,
Місце: онлайн
Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо»

Завершено

webinar_6_Ірина Сулацька
Вебінар «Case study: аудит кількох резюме від експертки у режимі реального часу»

Якщо ти склав/ла резюме і сумніваєшся, чи з ними все окей (зокрема, чи добре описані досвід, професійні навички, освіта, чи всього достатньо, чи, може, навпаки, десь є перебір), приходь на вебінар «Case study: аудит кількох резюме від експертки у режимі реального часу» в межах проєкту для української молоді «Твоя кар’єрна перемога».

2 вересня
18:00-19:30 (UTC+03) 
Трансляція у YouTube 

Що буде на заході:

Це буде практичний та драйвово-живий івент! На початку ефіру ми попросимо кожного учасника/цю надіслати своє резюме, далі спікерка обере кілька і в режимі реального часу влаштує детальні аудити.

Зокрема, прогляне весь документ, уточнить, на яку вакансію планує з ним подаватись автор/ка файлу, розкаже, що вже зроблено добре, а над чим ще варто попрацювати і як саме. А в кінці відповість на запитання від слухачів. Нудно не буде!

Спікерка: Ірина Сулацька — Recruitment Team Lead в Evotalents, викладачка у Evotalents School, авторка статей у Happy Monday і Sourcecon. Вимоглива переглядачка резюме, менторка для рекрутерів-початківців і консультантка для ІТ-компаній. Має понад 8 років досвіду у технічному рекрутингу і в Україні, і за кордоном. За свою кар’єру переглянула тисячі резюме і провела сотні інтерв’ю, тож має експертизу, якою готова щедро ділитись. 

Вебінар буде супроводжуватися жестовою мовою, а запис міститиме субтитри.

Участь безкоштовна. Просто зареєструйся за лінком.

______

Захід є частиною серії вебінарів про підготовку до пошуку роботи, особливості працевлаштування та старт кар’єри в межах проєкту для української молоді «Твоя кар’єрна перемога». Більше про навчальну програму: https://youth.happymonday.ua/#activities

Проєкт «Твоя кар’єрна перемога» впроваджується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо».