В Золотоноші відкриють мандрівну виставку про війну

Початок: 06.03.2024 о 14:00
Закінчення: 06.03.2024 о 15:00
Адреса: вул. Театральний проїзд, 14, Золотоноша, Черкаська обл.,
Місце: приміщення районного будинку культури

Завершено

zoloto
В Золотоноші відкриють мандрівну виставку про війну

6 березня о 14:00 в м. Золотоноша, Черкаська область у приміщенні районного будинку культури (вул. Театральний проїзд, 14) Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі». 

Виставка складається з 18 стендів, кожен з яких присвячений одній із проблем – «зламам»: суспільним явищам, які вплинули на українське суспільство під час війни. Вони поєднують свідчення постраждалих та статистичну інформацію. 

Виставка показує перехід українського суспільства з мирного життя у воєнне, в т.ч. і через  волонтерство та доєднання до добровольчих військових формувань. На стендах можна знайти спогади тих, хто постраждав від обстрілів, вимушеного переселення, тих, кого переслідували окупанти та піддали незаконному ув’язненню тощо. 

«На Зламі» не лише пропонує інформацію про пережиті українцями суспільні трансформації, але і дає можливість замислитись над важливими питаннями про відновлення справедливості та реінтеграцію окупованих територій.

«На Зламі» подорожує країною з 2019 року та побувала у понад 40 містах України. Виставка експонувалася у національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» та музеї «Золоті ворота» у Києві, в холі Полтавської обласної адміністрації, музеї АТО в Дніпрі, в міських радах Житомира, Вінниці, музеях та бібліотеках Хмельницького, Кропивницького, Черкас та інших міст.

Запрошуємо на відкриття!

До огляду виставка доступна безкоштовно.

Презентація та експозиціонування мандрівної виставки «На Зламі» у Золотоноші відбувається у співпраці з ММГО «Центр розвитку молоді» та молодіжний центр «АртПростір».

 

Презентація виставки “На Зламі” відбудеться в рамках проєкту “Посилення громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі зусилля для протидії війні Росії проти України”, що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Україна) спільно з партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.