В Шацьку презентують дослідження щодо взаємодії влади та мешканців громади

Початок: 10.12.2021 о 10:00
Закінчення: 10.12.2021 о 11:30
Адреса: 44000, Волинська обл., смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги,1Б, Волинська, Україна
Місце: Шацька селищна рада
Волинський Інститут Права

Завершено

shutterstock_182332070
В Шацьку презентують дослідження щодо взаємодії влади та мешканців громади

Як на практиці взаємодіють влада та мешканці Шацької громади (Волинська область)? Що так  і не так з місцевими документами, які регламентують участь громадян в процесах прийняття владних рішень? Чи використовувалися інструменти локальної демократії у Шацькій громаді протягом 2020 – 2021 років?

Відповіді на ці та суміжні питання можна знайти в аналітичному звіті, що був підготовлений громадською організацією «Волинський Інститут Права». Презентація цього документу відбудеться у п’ятницю, 10 грудня, о 10.00 в Шацькій селищній раді під час круглого столу.

До участь в заході запрошуються посадовці місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти.

Чому важливо відвідати цей захід? Конструктивні думки та пропозиції тих, хто відвідає круглий стіл, будуть внесені до вже згаданого документу. Але є інше логічне запитання – і що? Відповідаємо – цей аналітичний звіт стане основою для подальшого вдосконалення місцевих нормативних документів, що регламентують участь мешканців Шацької громади в процесах прийняття владних рішень.

Довідково:

Захід відбудеться в рамках проєкту Волинського Інституту Права «Дії творять зміни» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту «EU4USociety».

“Матеріали заходу відображають позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

 • Святослав Сурма

  Колеги, чи можна познайомитися із аналітичним звітом. Чи можете надати посилання на нього?

  • Oksana

   Ознайомились?

 • Таьяна Коткина

  Я також хотіла ознайомитись із аналітичним звітом- чи краще звернутись до Шацької громади ?