В Івано-Франківську відбудеться тренінг «Взаємодія з владою в умовах воєнного стану та адвокація»

Початок: 24.11.2023
Адреса:
Місце: уточнюється

Завершено

тренінг
В Івано-Франківську відбудеться тренінг «Взаємодія з владою в умовах воєнного стану та адвокація»

Не пропустіть важливу подію: 24-26 листопада в  Івано-Франківську проходитиме тренінг «Взаємодія з владою в умовах воєнного стану та адвокація» 

Команда громадської організації «Точка Доступу» запрошує представників та представниць релокованих ОГС, волонтерських та ініціативних груп Донецької та Луганської області на 3-денний тренінг «Взаємодія з владою в умовах воєнного стану та адвокація». 24-26 листопада в Івано-Франківську ми разом з вами станемо «архітекторами» нашого майбутнього, навчаючись інструментам локальної демократії та секретам адвокації заради побудови сильної демократичної  Європейської України!  Захід проходитиме в рамках проєкту «Підтримка ОГС релокованих з Донецької та Луганської областей», який ми реалізуємо завдяки підтримці ІСАР Єднання.

Важливо: на захід можуть реєструватися організації та ініціативні групи, які є релоковані з Донецької та Луганської областей, та ті, які продовжують працювати там. На тренінг запрошуємо по 2 учасники/учасниці від однієї організації. 

Сьогодні усі разом ми будуємо новітню Україну,  у якій кожен голос має значення і справедливість є стандартом. Відтак, пропонуємо ТОП-7 важливих тем, які детально вивчатимемо протягом тренінгу: 

  • Рівні громадської участі у процесі формування та реалізації місцевої політики та загальний огляд форм участі жителів в управлінні місцевими справами.
  • Звернення та електронні петиції: як покращувати життя в місті не виходячи з дому.
  • Загальні збори та громадські слухання.
  • Запити на інформацію, або як володіти інформацією.
  • Бюджет участі, як спосіб вказати на проблеми, яких влада не помічає.
  • Консультативно-дорадчі органи – надійний місток між владою та громадою.
  • Секрети проведення адвокаційної кампанії

Посилання на реєстрацію  https://forms.gle/4ppvrf9cCfnNbSjz9

м. Івано-Франківськ 

24-26 листопада 2023 року

Попередньо необхідно заповнити форму, але не пізніше 12 листопада.

Проєкт впроваджується ГО «Точка Доступу» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст допису не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.