UNICORN MEDIA CAMP: онлайн табір студентів факультету журналістики та суміжних спеціальностей

Завершено

1
UNICORN MEDIA CAMP: онлайн табір студентів факультету журналістики та суміжних спеціальностей

Змінити світ на краще, протистояти фейкам та завоювати довіру людей, завести корисні й цікаві знайомства, здобути популярність та впливати на життя своєї країни. Якщо це те, заради чого ти прийшов/ла  в журналістику, ми на одній хвилі! Тож let’s go знайомитись.

Хто ми? 

Ми — Unicorn Media Camp і ми тут, щоб допомогти тобі відкрити себе світу медіа.  Наша назва не випадкова і зовсім не магічна (можливо, зовсім трішки). Просто ми віримо, що кожен студент та кожна студентка журналістських спеціальностей  можуть стати справжніми стартапами-єдинорогами, якщо матимуть бажання, вчасно отриману пораду та правильні інструменти.

На нашому медіакемпі ти зможеш познайомитись зі студентами багатьох європейських університетів, розвинути потужний особистий бренд, щоб отримати перевагу у боротьбі за нові вакансії в медіа сфері. Тож після участі у проєкті ти не тільки хвалитимешся електронним сертифікатом (що в першу чергу, підтверджує твою унікальність та бажання розвиватись), але й отримаєш прокачане портфоліо та резюме і зрозумієш, як зробити так, щоб про тебе почули у професійному середовищі. І вау-можливість – зможеш запітчити ідею свого медіапроєкту! 

Як будемо підтримувати зв’язок?

Наш онлайн табір сучасних та прогресивних студентів факультету журналістики та суміжних спеціальностей (а ми ж саме такі, правда?) передбачає онлайн-зустрічі та дискусії на тему особистого бренду та просування власних ідей. Ми будемо обговорювати, креативити, навчатися новому у найкращих і дізнаємось, як зробити з себе стартап-мільярдник.  

І звісно ж, Unicorn Media Camp не може пройти без розваг! Тож крім вебінарів та дискусій, ми регулярно проводитимемо zoom parties. Що ми там робитимемо? Та усе, що схочемо: слухатимемо музику, гратимемо в ігри, сперечатимемось, хто з відомих реперів дійсно GOAT. Тож якщо ти граєш на піаніно, пишеш вірші, або просто можеш влаштувати веселий онлайн-квартирник, ми чекаємо на твої ідеї. 

 Чого очікувати? 

Програма нашого кемпу розділена на три блоки: 

  • навчальний, де ми слухатимемо найкращих, щоб стати кращими самим;
  • проєктний, де ми прокачуватимемо особистий бренд через симуляції та розмови;
  • неформальний, де ми розважатимемось та креативитимемо без обмежень.

Unicorn Media Camp триватиме з грудня 2022 по лютий 2023 в онлайн-форматі. Мова кемпу – англійська;) 

Протягом всього проєкту наша команда (яка на своїй шкурі відчуває, як важко знайти своє місце у сфері) публікуватиме додаткову інфу та завдання, щоб допомогти тобі швидше та яскравіше увійти у медіасвіт. А наприкінці кемпу ти отримаєш доступ до гайду з прокачки особистого бренду, який ми разом створимо під час онлайн-зустрічей та консультацій з експертами.

Робити такий проєкт безкоштовним майже злочин, але ми любимо порушувати правила (які самі й створили). Тож ти можеш доєднатися до нас і згенерувати свою унікальну пропозицію на ринку спеціалістів абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Кажемо по секрету, були б ми тобою, ми б точно не пропустили таку можливість. 

Більше подробиць у нашому інстаграм-акаунті. Підписуйся, щоб не пропустити найцікавіше! Дедлайн для реєстрації – 18 грудня.