Українців запрошують на виставку відомого італійського митця у Львові

Початок: 06.10.2022
Адреса: Львів,
Місце: Львівський оперний театр

Завершено

IMG_0419
Українців запрошують на виставку відомого італійського митця у Львові

6 жовтня 2022 року о 17:30 у приміщенні Львівського оперного театру відбудеться офіційне відкриття виставки італійського художника, дизайнера та скульптора Паоло Койя. 

На експозиції представлять роботи митця, включаючи вражаючу скульптуру під назвою “Італійська творча ДНК”, присвячені образам українських міст, зруйнованими бомбардуваннями. Офіційне відкриття супроводжуватиме жива музика, зокрема гра на традиційній українській бандурі, а також імпровізовані виступи співаків та постмодерний танець. Усе це допоможе всеціло пізнати роботи Паоло Койя. 

Завершить мистецьку подію ексклюзивне відео про повномасштабне вторгнення росії в Україну “Війна 2022”. 

Довідково: 

З 2016 року Паоло Койя активно працює та присвячує свої витвори мистецтва саме Україні. Вражений нашими людьми, традиціями, культурою, художник створив металеві скульптури, які поєднують італійську креативність із культурою нашої країни, що постраждала від війни. 

Побачити роботи італійського митця наживо можна буде до 10 жовтня 2022 року включно. 

Організатори: Let`s do it Ukraine, Vitaukr, Дорога життя, Quasar, Hopeful Giving та Exposal Ordnance Dbsposal за ініціативи Італійського інституту культури та за підтримки Посольства Італії в Україні. 

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org

6 жовтня 2022 

17:30 

м. Львів

Львівський оперний театр