Українців заохочують до відкриття власного бізнесу в Польщі

Початок: 07.08.2018 о 18:30
Закінчення: 07.08.2018 о 21:00
Адреса: ul. Fabryczna 29/31, Вроцлав,
Місце: Wyższa Szkoła Bankowa wе Wrocławiu
Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej и Fundacja Startup Poland E-mail: [email protected]

Завершено

startup-poland-camp-RU--main2
Українців заохочують до відкриття власного бізнесу в Польщі

У польському місті Вроцлав вперше відбудеться бізнесова конференція для українців. В програмі заходу – практичні доповіді юристів, бізнесменів та фінансових експертів. Все це для того, аби українці могли легко і швидко відкрити свою фірму в Польщі. Участь в заході є безкоштовною.

В агломерації міста Вроцлав, за самими скромними підрахунками проживає близько 100 тисяч громадян України. Чимало з них планує зостатися в сусідній країні на довше з метою праці, навчання або відкриття власної справи.

«Місцева влада готова підтримати бізнесові ініціативи іноземців в Польщі. Польські банки готові кредитувати, а громадські організації підтримувати такі ініціативи», – підкреслює PR – менеджер Польського Інституту Громадянської Співпраці Ewelina Wojciechowska.

За її словами, учасники конференції «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» отримають всю необхідну інформацію для відкриття та розвитку власної справи: як і де отримати кредит під бізнес; формальності яких необхідно дотриматись для реєстрації та розвитку фірми; готові ідеї на свій бізнес, та інше.

«Українці в Польщі перестають бути дешевою робочою силою. Все більше громадян України замислюється над створенням власного бізнесу, тим більше, що в Польщі для цього досить сприятливі умови. Спеціально для таких людей – розумних, амбітних та підприємливих ми і організовуємо практичну Конференцію», – розповів один з організаторів, Maksym Wołosewicz (Максим Волосевич).

Конференція «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» відбудеться під патронатом Почесного Консула України у Вроцлаві. За оцінками організаторів, участь в заході візьмуть близько 300 осіб, переважна більшість з яких громадяни України. Своїм досвідом з учасниками поділяться представники бізнесу, фінансових установ, неурядових організацій та місцевої влади.

P.S. Конференція «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» відбудеться 7 серпня 2018 р., у місті Вроцлав (Польща). Робочі мови заходу: українська, польська та російська. Місце проведення: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29/31.

Організатори: Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej i Fundacja Startup Poland.

Участь в Конференції безкоштовна. Обов’язковою є попередня реєстрація.