Українське громадянське суспільство та війна: виклики, цінності, сила

Початок: 28.02.2024 о 17:00
Закінчення: 28.02.2024 о 18:30
Адреса:

E-mail: [email protected]

Завершено

EU_Phoenix_fb_post_48_4
Українське громадянське суспільство та війна: виклики, цінності, сила

У середу, 28 лютого 2024 року о 17:00 запрошуємо до Київської школи економіки на зустріч із Олександрою Матвійчук, правозахисницею, головою організації «Центр громадянських свобод», яка у 2022 році отримала Нобелівську премію миру. Ця зустріч відбудеться у межах презентації безоплатного онлайн-курсу «Історія українського громадянського суспільства», що вийшов на платформі Зрозуміло! (zrozumilo.in.ua), у партнерстві Фонду Східна Європа з Українським інститутом коштом Європейського Союзу.

Обговоримо:
  • Українське громадянське суспільство на третьому році великої війни.
  • Виклики, на які слід чекати представникам активної спільноти?
  • Як взаємодіяти в суспільстві, щоб залишатися згуртованими, стійкими, ефективними?
  • Як порозумітися з іноземцями та використовувати різні майданчики, щоб Україна залишалася на світовому порядку денному?

Також поговоримо про захист прав людини та документування воєнних злочинів і роль громадських організацій у цьому.

Щоб узяти участь – обов’язково зареєструйтеся у формі: https://forms.gle/zPcdsZ1Z7h58coNr5
 
Захід відбудеться офлайн у Києві, в приміщенні Київської школи економіки.
 
Подія відбудеться у контексті онлайн-курсу «Історія українського громадянського суспільства», що вийшов на платформі Зрозуміло! у партнерстві Фонду Східна Європа з Українським інститутом. Олександра Матвійчук спільно з українськими й міжнародними експертами й експертками з філософії, історії, права, суспільних наук, політології та журналістики, стала його авторкою. Курс доступний до перегляду безкоштовно за посиланням: https://bit.ly/3HoSxFR
 
Подію організовує Фонд Східна Європа у співпраці з Київською школою економіки та Українським інститутом у межах проєкту «Фенікс» за фінансової підтримки Європейського Союзу.