Україна та Європа: Спільні цінності і вектори розвитку

Початок: 18.10.2022
Закінчення: 19.10.2022
Адреса: Кропивницький,
Місце: різні локації

Завершено

f76951483ae788ece232b9be97d36
Україна та Європа: Спільні цінності і вектори розвитку

У рамках діяльності команди експертів та експерток команди «Team Europe Кропивницький», за підтримки Представництва ЄС в Україні, у вівторок-середу 18-19 жовтня у місті Кропивницькому відбудеться серія заходів для підлітків та молоді, присвячених європейській інтеграції України.

Організатори запрошують бажаючих долучатися до участі у заходах, дізнаватися нове та цікаве про взаємодію України і Європи, знайомитися із однолітками та вигравати призи.

Зокрема, заплановано провести квіз у вівторок, 18 жовтня о 12.00 у навчальному закладі «Економіко-технологічний інститут імені Р. Ельворті», а також у вівторок, 18 жовтня, о 14.00 в освітньо-культурному просторі «Гончаренко центр» за участі молоді, яка навчається у закладі «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

Наступного дня, 19 жовтня о 18.00, заплановано квіз з призами для молоді із числа мешканців міста та ВПО, яка відвідує творчий простір «Gogle87», що його створив у Кропивницькому актив організації «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля». На участь у цій події можна зареєструватися – заповнюйте ось цю форму, і приходьте!

Слідкуйте за анонсами подій на ФБ-сторінці команди «Team Europe» та підписуйтесь на профіль ініціативи в мережі Інстаграмі.  Записуйтесь на участь у квізах, приходьте!

Заходи відбудуться за підтримки Представництва ЄС в Україні.