UIJC21: Тринадцята конференція журналістів-розслідувачів

Початок: 02.12.2021
Закінчення: 04.12.2021
Адреса: Київ, Україна
Місце: офлайн та онлайн

Завершено

Снимок экрана 2021-11-20 в 16.59.18
UIJC21: Тринадцята конференція журналістів-розслідувачів

А ви готові підбивати підсумки цього розслідувального року?
Транскордонні розслідування, нові тренди й навіть основи програмування в розслідувальній журналістиці – про все це й навіть більше говоритимемо цього року.

Конференцію проведемо у змішаному форматі: лекції та дискусії можна буде переглянути онлайн , а обмежена кількість учасників зможе наживо приєднатися до практичних сесій 
Зверніть увагу: захід офлайн зможуть відвідати лише власники зеленого COVID-сертифікату. 
Коли? 2–4 грудня
Цьогорічну програму розбили на п’ять головних кластерів, тож вас чекають дискусії про таке:
Колаборації
Поговоримо про те, як проводять транскордонні розслідування, як поглибити міжнародну співпрацю журналістів-розслідувачів, де шукати фінансування для таких матеріалів та які резонансні публікації підірвали медіапростір цьогоріч. 
Сталий розвиток
Дізнаємось, як розслідувальним центрам розвиватися та які перешкоди доводиться долати, а також чому важливо не забувати про етику та стандарти і як це позначається на цілях для сталого розвитку.
Навчання
З’ясуємо, як викладати розслідувальну журналістику не лише в університетах, а й неформально. Наприклад, із чого починати, якщо хочеш запустити онлайн-курс.
Новації
Ознайомимося з новими інструментами – від реєстрів до криптовалюти й Python, а також одразу спробуємо втілити отримані знання під час майстерень – практичних сесій конференції. 
Практики
Які прецеденти цього року змінили медіасередовище? Якими новими практиками користуються журналісти-розслідувачі? Відповіді на ці запитання отримаємо на панелях кластеру “Практики”.

Реєструватися тут: https://bit.ly/3pn0aVv
Дедлайн для заявок офлайн – 21 листопада, 23:59.
Дедлайн для заявок онлайн – 28 листопада 2021, 23:59. Форма та ж, просто поставте галочку навпроти “Не планую приєднуватися до практичних сесій наживо”.

Українська конференція журналістів-розслідувачів є програмним заходом Інституту розвитку регіональної преси.