У Запоріжжі обговорять економічну участь жінок з вразливих груп

Початок: 16.07.2021 о 12:00
Закінчення: 16.07.2021 о 14:00
Адреса: вул. Тургенева, 29, Запоріжжя, Україна
Місце: Хаб «Платформа спільних дій»
Український Жіночий Конгрес

Завершено

1585931853
У Запоріжжі обговорять економічну участь жінок з вразливих груп

Український Жіночий Конгрес продовжує розпочату ініціативу та діалог про участь жінок в економічному відновленні на регіональному рівні та подоланні наслідків глобальної пандемії COVID-19. Після Кременчука, наступним містом стане Запоріжжя, де 16 липня 2021 року з 12:00-14:00 відбудеться Діалог про “Економічну участь жінок з вразливих груп”.

У Запоріжжі об’єднаються представники та представниці місцевого самоврядування, підприємництва для діалогу про економічні виклики для жінок з вразливих груп, зокрема до яких належать ромські жінки, жінки з інвалідністю, жінки, котрі проживають у сільській місцевості та інші. В рамках зустрічі, до розмови приєднаються представники національних органів влади та профільних міністерств. 

Заплановано онлайн/офлайн роботу заходу. Зокрема, в онлайн форматі подію відкриють співзасновниці Українського Жіночого Конгресу: Світлана ВОЙЦЕХОВСЬКА, народна депутатка України (2014-2019), Олена КОНДРАТЮК, Віцеспікерка Верховної Ради України, Марія ІОНОВА, народна депутатка України. Модеруватиме подію  Альона БАБАК, Міністерка громад та територій (2019-2020). 

Під час Діалогу заплановано участь Олени ЖУК, Голови Запорізької обласної ради, Інесси НОСЕНКО, Голови Єврейського громадського центру “Мазаль Тов” Анжеліки БЄЛОВОЇ, Президентки ГО ”Об’єднання ромських жінок “Голос Ромні”, Тамари ОГОРОДОВОЇ, Голови правління Запорізького благодійного фонду “Єдність за майбутнє”. 

Крім того, до Діалогу у форматі онлайн-включення приєднаються представниці Міністерства економіки України, Міністерства соціальної політики України, Державної податкової служби.

За результатами зустрічей, Український Жіночий Конгрес підготує практичні рекомендації щодо конкретних кроків на місцевому рівні для ефективного економічного відновлення, направить рекомендації до органів влади, а також в рамках інформаційної кампанії проінформує широку громадськість про напрацьовані результати зустрічей.

Діалог пройде в хабі «Платформа спільних дій» (м. Запоріжжя, іжж).

Захід організований громадською організацією «Український Жіночий Конгрес» за підтримки Національного Демократичного Інституту, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний Демократичний Інститут є партнером програми USAID DOBRE, що виконується Глобал Ком‘юнітіз.

Трансляція наживо події на ресурсах Українського Жіночого Конгресу:

Facebook

YouTube

З питань організації інтерв’ю та коментарів спікерів: Єлизавета Кузьменко.

Більше інформації про Діалог, постанонс події, фото, інформація про спікерів, наступні анонси на сайті Українського Жіночого Конгресу http://womenua.today/.