У Львові відбудеться освітній захід для логопедів: «Мовленнєвий лабораторіум 2023»

Початок: 14.11.2023 о 11:00
Закінчення: 14.11.2023 о 14:00
Адреса: вул. Патона 4 / 2, Львів, Львівська, 79040, Україна
Місце: філія №: 42 Львівської муніципальної бібліотеки
Центр «ЛОГОДАР», ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні»
Телефон: +380 66 614 44 24

Завершено

BANER_14_11_2023_LVIV_page-0002
У Львові відбудеться освітній захід для логопедів: «Мовленнєвий лабораторіум 2023»

З нагоди Всесвітнього дня логопеда, 14 листопада 2023 року в приміщенні філії №: 42 Львівської муніципальної бібліотеки відбудеться освітній захід «Мовленнєвий лабораторіум 2023 / ОСІНЬ /», на якому зберуться логопеди Львівщини та інших регіонів України.

Наука про порушення мови, методи їх виявлення, усунення та попередження засобами спеціального навчання і виховання — це все логопедія.

Логопедія — інтегративна галузь знань про психічну, а точніше мовленнєву діяльність людини, мовних механізмах, які забезпечують формування мовної комунікації в нормі і патології.  Логопедія базується на неврології, нейропсихології та нейролінгвістики, психології, педагогіці та ряду інших наук. Ці науки дозволяють логопедії науково обґрунтовувати механізми і структуру порушення мовлення, розробляти і використовувати науково обґрунтовані методи розвитку, виправлення і відновлення мовлення.

Сучасний логопед — затребуваний фахівець, адже працює над всіма порушеннями мовлення, таких як відсутність окремих звуків і їх постановка; загальним недорозвиненням мовлення; його відсутністю; порушеннями голосу; темпу, ритму і тембру мови; мовними і мовленнєвими порушеннями внаслідок патології/вражень центральної нервової системи; порушеннях мовлення при ЧМТ та контузіях; заїканням.

Запрошені спікер(к)и лабораторіуму:

  • п. Лілія ЛЕПЕХА — директорка КУ «Інклюзивно – ресурсний центр Шевченківського району №: 2 м. Львова,
  • п. Іван ПАСІЧНИК — вчитель – логопед, засновник логопедичного центру Children’s Time,
  • п. Тетяна ЯРМАК — організатор лабораторіуму, логопед неврологічного відділення ЛОКЛ 

На учасників/ць чекають майстер класи за темами:

  1. «Стрес? Ні, не чули! Дієві техніки психоемоційного стану фахівця» ( п. Лілія ЛЕПЕХА);

  2. «Мозковий штурм, як поєднати і впровадити загальновідомі методи з нестандартними, новаторськими в діяльності логопеда» (п. Тетяна ЯРМАК);

  3. «Логопед онлайн? РЕАЛЬНО! ДІЄВО! МОЖЛИВО!» (п. Іван ПАСІЧНИК).

    Реєстрація на захід за телефоном: +38 098 877 57 42 або +38 066 614 44 24

Захід відбудеться за підтримки ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти управління освіти та інновацій департаменту освіти і науки ЛОДА п. Марії ВАСЮНИК – КУЛІЄВОЇ, офіційного партнера заходу ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» (керуючий партнер п. Роман БІЛЯВСЬКИЙ). Організатор заходу освітньо – тренінговий центр «ЛОГОДАР» (засновник та керівник Тетяна ЯРМАК). 

«МОВЛЕННЄВИЙ ЛАБОРАТОРІУМ 2023 / ОСІНЬ /» — це концентрат новаторських підходів, кейсів та лайфхаків в творчо-практичну скриньку логопеда. А ще — це спілкування  колег наживо, ділячись досвідом.